201505
دوشنبه  19  آذر  1397
دوشنبه , 16 مهر 1397 ساعت 04:30

مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌و‌نقل در‌ پاسخ به آنا خبر داد:

توزیع عادلانه لاستیک بین کامیون‌داران

مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل و بار کشور گفت: نشست کمیسیون تخصصی حمل و نقل کشور با حضور اعضای اصلی آن برپا شد.

مجتبی خورشیدی امروز در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا اظهار کرد: نشست کمیسیون تخصصی تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل کشور با حضور اعضای اصلی آن در اتاق تعاون برپا شد.

مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل و بار کشور گفت: در این نشست بحث‌های مختلفی طرح شد که می‌توان به بحث تأمین لاستیک کامیون‌ها و ... اشاره کرد, هاشمی رئیس کمیسیون تخصصی لاستیک و حمل‌ و نقل مواردی را در این نشست طرح کرد که قرار است پیگیر‌ی‌های مجددی در این زمینه صورت پذیرد.

وی ادامه داد: البته دنبال این هستیم که بخش تعاون وارد این قضیه شده تا این مشکلات بر‌طرف شود, اکنون مشکلات بحث لاستیک و مشکلات دیگر کامیون‌داران در حال رفع شدن است.

این مسئول اضافه کرد: در بخش تعاون در حال رایزنی و پیگیری بوده تا مشکلات را برطرف کنیم و اعتقاد دارم تعاون این ظرفیت را دارد که وارد این مقوله شود.

خورشیدی تصریح کرد: لاستیک به صورت عادلانه بین کامیون‌داران توزیع می‌شود و شرط استمرار این موضوع و تحقق این مهم همکاری وزارت صنعت, معدن و تجارت بوده و امیدواریم اجازه توزیع را به بخش تعاون بدهد.

مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل و بار کشور گفت: در اتاق تعاون و کمیسیون‌های تخصصی آن در حال تحقق توزیع لاستیک از طریق شبکه تعاونی‌ها هستیم.

انتهای پیام/۴۰۸۳/خ

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

16/07/1397 08:26:09 ق.ظ
مگرمشکل کامیونداران فقط لاستیک است ؟؟ مشکلات ملت و کشور را حل کنید . مگر در این مملکت تا زمانی که کسی اعتراضی جدی نکرده ، نباید به مشکلاتش رسیدگی شود ؟؟؟

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه