59230
شنبه  24  آذر  1397
سه شنبه , 12 خرداد 1394 ساعت 11:14

به کارگیری بانوان در امداد خودرو

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران از شناسایی و بکارگیری بانوان نخبه در امداد خودرو خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، حمیدرضا خانپور با تأکید بر آرامش و امنیت روانی خانواده هایی که خودروی آنها دچار سانحه و خرابی شده است، گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت امدادخودرو آفتاب شهر طلایی و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران بانوان نخبه در رشته اتومکانیک شناسایی و بکارگیری می‌شوند.

وی افزود: ارائه خدمات امدادی توسط زوج خدمت رسان امداد از طرح های ویژه ارائه خدمت به خانواده‌ها است.

خانپور افزایش در استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات در ارتقاء سطح دانش فنی و مهارتی نیروهای جوان امداد را از اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه برشمرد و تصریح کرد: بررسی و تأیید استانداردهای آموزشی و سرفصل های ارائه شده، اجرای دوره های آموزشی و ارتقای مهارت حرفه ای مریبان و کارشناسان طرفین، نظارت بر برگزاری آزمون، صدور گواهینامه مهارت پس از قبولی در آزمون و ... از تعهدات این مجموعه است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران اظهار کرد: بانوان علاقمندان به آموزش اتومکانیک می‌توانند با مراجعه به مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه‌ای شماره 4 پروین اعتصامی در محل یافت‌آباد با گذراندن دوره‌های تخصصی اتومکانیک به عرصه زوج خدمت‌رسان امداد خودرو وارد شوند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه