سه شنبه  25  تیر  1398
چهارشنبه , 19 دی 1397 ساعت 11:59

بسیج دانشجویی دانشگاه بهشتی:

اقدام انقلابی شبکه سه جهت پخش مستند خارج از دید، قابل تقدیر است

مسئول بسیج دانشگاه شهید بهشتی گفت: پخش مستند خارج از دید موجبات خرسندی و دلگرمی مردم عزیز انقلابی ایران و همچنین قشر دانشگاهی و دانشجویان را فراهم نموده است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، چندی پیش مجموعه مستندی تحت‌عنوان «خارج از دید 1» با موضوع فتنه 88 و  «خارج از دید 2» با موضوع نفوذ در حوزه های مختلف جامعه از شبکه سه سیما پخش شد. این مستند مورد استقبال اقشار مختلف دانشجویی قرار گرفت. در همین خصوص، بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی نیز در نامه‌ای به علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما از اقدام این شبکه در پخش این مستند تقدیر کرد.

در ابتدای نامه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با ذکر فرمایشات رهبر معظم انقلاب، آمده است: «مراقب باشید وسوسه‌ی دشمن در فضای عمومی زندگی تأثیر نگذارد، نفوذ دشمن نتواند در صفوف یکپارچه‌ی جوانان مؤمن اختلال ایجاد کند. در همه‌ی بخش‌ها -امروز در بخش‌های فضای مجازی و در بقیه زمینه‌ها- دشمن به‌شدت فعال است. البته تلاش دشمن، مأیوسانه است؛ این را از سخنان آن‌ها کاملاً می‌شود فهمید؛ امّا تلاش می‌کنند. باید بِایستید، باید از خودتان آمادگی و اقتدار نشان بدهید، باید ابتکار خودتان و انگیزه‌ی خودتان را در بخش‌های مختلف به کار ببندید؛ خدای متعال به شما کمک خواهد کرد.» حضرت امام خامنه‌ای مدظله

در ادامه بیان شده است: مسئله فتنه و نفوذ، از عبرت‌های مهم تاریخی است که مطالعه و پرداختن به آن موجب آشنایی با کید و حیله دشمنان اسلام و ایران و نتیجتاً باعث پیشرفت و بلوغ سیاسی نخبگان و مردم و ایضاً کمک به تحلیل درست و تصمیم‌گیری به‌جا می‌گردد. این مهم همواره مورد تأکید و توصیه مقام معظم رهبری نیز بوده است. با این توصیفات، وظیفه رسانه ملی خصوصاً شبکه سه سیما در بازتاب عملکرد درخشان و اهداف بلند انقلاب اسلامی در راستای افزایش امید و خنثی کردن توطئه دشمنان بر کسی پوشیده نیست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در ادامه بیان داشت: مستند خارج از دید 1 و 2 که به دو موضوع فتنه و نفوذ با قلمی روان و شیوا، محتوایی عمیق و قابل‌استفاده و نیز روایتی جذاب و مرتب پرداخته است از منابع درخور استفاده جهت مطالعه موضوعات صدرالاشاره می‌باشد که حقیقتاً انتشار آن توسط شبکه سوم سیما به‌عنوان بزرگ‌ترین شبکه تلویزیونی کشور، اقدامی بسیار مناسب در جهت اشاعه آن است. پخش مستند مذکور، در راستای بصیرت افزایی، بخشی از فعالیت‌های انقلابی شبکه سه می‌باشد که موجبات خرسندی و دلگرمی مردم عزیز انقلابی ایران و همچنین قشر دانشگاهی و دانشجویان را فراهم نموده است.

در پایان نامه آمده است: بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی از حضرتعالی و همه دست‌اندرکارانی که در راستای روشنگری و بصیرت‌افزایی تلاش می‌کنند، بابت این اقدام شایسته تشکر می‌نماید و از خداوند تبارک‌وتعالی مزید توفیقات را برای جنابعالی خواهانیم. امید است شاهد استمرار این‌گونه فعالیت‌ها نیز در همه ایام سال باشیم. سایه پربرکت مقام معظم رهبری مستدام باد.

انتهای پیام/4107/
 

http://ana.ir/i/350934
«دریا نزدیک است» آماده پخش شد

«دریا نزدیک است» آماده پخش شد

بلوغ علمی دانشگاه آزاد اسلامی در دوران دوری از حواشی سیاسی

بلوغ علمی دانشگاه آزاد اسلامی در دوران دوری از حواشی سیاسی

ماجرای واگذاری ماشین‌سازی تبریز و تخلفات آن چیست؟+فیلم

120 استاد بسیجی دانشگاه‌های کشور قله الوند را فتح کردند

وظیفه دولت‌های اسلامی در حمایت از جنبش نیجریه فراتر از بیانیه‌های کم‌خاصیت است

معاون گفتمان‌سازی و مطالبه‌گری بسیج دانشجویی کشور منصوب شد

برخی افراد با داشتن تفکر تقی‌زاده به دنبال دشمنی با شورای نگهبان هستند

جایگاه ایران به‌عنوان یک قدرت منطقه‌ای برای جهانیان جذاب است

۱۶۰ نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در روستاهای محروم خدمت‌رسانی می‌کنند

ویژه برنامه «شب مقاومت» با حضور سیدهاشم الحیدری برگزار می‌شود

دانشجویان پا پس نمی‌کشند/چرا فرمانداری مجوز تجمع مقابل سفارت نیجریه را نداد؟

آلاینده‌های پالایشگاه عسلویه اثرات مخربی بر محیط زیست گذاشته است

مدیر سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب شد

12 بلایی که اسلام آمریکایی بر سر ما آورد+فیلم

مجوز «تجمع اعتراضی به وضعیت شیخ زکزاکی» صادر نشده است

حجاب حصار استواری برای در امان ماندن از دست‌درازی منحرفان است

پایشی برای اجرای آیین‌نامه عفاف و حجاب در دانشگاه‌ها انجام نمی‌شود

توقیف نفت‌کش ایرانی چهره منحوس انگلیس را بر همگان آشکار کرد

40 سالگی تحکیم وحدت/ نشست پایان دوره 25 تیرماه برگزار می‌شود

پویش «حجاب بالندگی است» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند اجرا شد

لایحه تامین امنیت زنان تخریب بنیان خانواده را هدف قرار داده است

عودت ماشین‌سازی تبریز مصداق بارز تخلف است+اسناد