پنجشنبه  02  خرداد  1398
سه شنبه , 13 آذر 1397 ساعت 17:34

کریمی:

فعالیت دانشگاه فرهنگیان با همفکری دانشجو معلمان شتاب می‌گیرد

معاون توسعه منابع و امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان گفت: فعالیت‌های دانشگاه فرهنگیان با همفکری و مشورت دانشجو معلمان شتاب پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشجویی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، یوسف کریمی در برنامه گفتمان دانشجویی در مرکز آموزش عالی شهید آیت نجف‌آباد گفت: یاد و خاطره شهدای دانشجو را گرامی می‌داریم که ۱۶ آذرماه سالروز شهادت سه دانشجوی قهرمان و استکبارستیز در سال ۱۳۳۲ به دست رژیم وابسته پهلوی است و در تاریخ انقلاب به نماد استکبارستیزی، استعمارستیزی و بصیرت و بیداری دانشجویان کشور تبدیل‌شده است.

وی ضمن تبریک روز دانشجو عنوان کرد: دانشجو معلم، نسبت به دانشجویان دیگر وظیفه و رسالت سنگینی بر دوش خود دارد و باید با بصیرت و آگاهی گام بردارد و آینده‌نگری را پیشه کرده و به دنبال تعالی تعلیم و تربیت باشد؛ روز دانشجو متعلق به شما است و شما با بازخوانی و تأمل در نقش دانشجو در تحقق آرمان‌های ملت و ارتقای قدرت و ظرفیت‌های تضمین‌کننده پیشرفت ایران اسلامی هستید.

معاون توسعه منابع و امور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در این گفتمان که با حضور تشکل‌ها و نمایندگان سراهای دانشجویی و رشته‌های تحصیلی برپاشده بود، عنوان کرد: به دلیل اینکه در ایام متعلق به دانشجو هستیم، این جلسه با محوریت دانشجو معلمان بسیار راهبردی و سازنده خواهد بود؛ بسیار مهم است که دیدگاه خود را به‌عنوان دانشجوی دانشگاه فرهنگیان تبیین کنیم و ما این نکته را خوب می‌دانیم که همه شما معلم خواهید شد وقتی می‌توانید خوب تربیت کنید که خوب تربیت‌شده باشید و این نکته مهمی است.

کریمی اظهار ادامه داد: معلم باید با سختی آشنا شود؛ زیرا بسیاری از شما در روستاها قرار می‌گیرید و شاید باسوادترین فرد روستا شما باشید و انتظارات از شما بالا است و باید توان حل مشکلات مردم روستا را نیز داشته باشید. پس برای شرایط سخت آموزش‌دیده و آماده بشوید. شما متعهد به‌نظام اسلامی هستید و تعهد خود را همیشه در خاطر داشته باشید، ما هم به‌عنوان مجموعه مدیریتی دانشگاه فرهنگیان وظایفی داریم و باید شرایط و فضای مناسب را برای تحصیل و تربیت شما فراهم نماییم.

معاون دانشگاه فرهنگیان اصفهان بیان کرد: دانشجو معلم شایسته بهترین امکانات و خدمات است؛ امروز در این گفتمان، خدمت شما دانشجو معلمان هستیم و درخواست داریم با آرامش و بدون دغدغه و حاشیه بیانات، انتقادات و پیشنهاد‌های خود را بیان کنید. حتماً نظرات شما در تعالی دانشگاه مؤثر خواهد بود و ممکن است شما ایده‌هایی داشته باشید که راهگشا باشد.

وی تصریح کرد: نظرات شما برای برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت دانشگاه استفاده خواهد شد؛ حضور ما در اینجا در ایامی که به نام دانشجو در تاریخ کشور ثبت‌شده است این باور و اعتقاد ما را نشان می‌دهد که باید با کمک دانشجو معلمان شرایط درخور و شایسته را ایجاد کنیم؛ زیرا دانشجو معلم در آینده نزدیک معلم خواهد شد و ان شاء الله عامل به پیشرفت کشور و جامعه باشد.

کریمی گفت: فعالیت‌های دانشگاه فرهنگیان با همفکری و مشورت دانشجو معلمان شتاب پیدا می‌کند و تلاش شبانه‌روزی مسئولین دانشگاه در کنار نظرات پربار دانشجویان زمینه حرکت روبه‌پیشرفت را فراهم خواهد کرد.

به گزارش آنا، در این مراسم که با عنوان گفتمان دانشجویی برگزار شد نمایندگان تشکل‌ها، سراهای دانشجویی و رشته‌های تحصیلی به بیان نظرات و پیشنهاد‌های خود پرداختند.

انتهای پیام/ 4107/

http://ana.ir/i/331483
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اصفهان  رتبه برتر رویش را کسب کردند

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان اصفهان رتبه برتر رویش را کسب کردند

بازی سیاسی با دانشگاه فرهنگیان/بخشنامه‌ای که مغایر قانون است

بازی سیاسی با دانشگاه فرهنگیان/بخشنامه‌ای که مغایر قانون است

پیمانی شدن استخدام دانشجومعلمان منجر به بی‌انگیزگی آن‌ها خواهد شد

پیمانی شدن استخدام دانشجومعلمان منجر به بی‌انگیزگی آن‌ها خواهد شد

تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی در جهت سیر بهتر آموزش عالی است

تعامل با دانشگاه آزاد اسلامی در جهت سیر بهتر آموزش عالی است

سخنان دانشجویان را بی‌واسطه می‌شنوم

سخنان دانشجویان را بی‌واسطه می‌شنوم

مراسم روز دانشجو با حضور روحانی در دانشگاه سمنان آغاز شد

مراسم روز دانشجو با حضور روحانی در دانشگاه سمنان آغاز شد

13/09/1397 07:07:08 ب.ظ
بیسیار عالی که نظرات دانشجویان را اعمال می کنید
13/09/1397 06:52:39 ب.ظ
بابا به جای دانشجو معلمان 4 تا را استخدام کنید تا به واسطه شغل تشکیل خانواده بدند و یه مقدار از مشکلات جوانان حل بشه
تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر