307514
يكشنبه  25  آذر  1397
شنبه , 05 خرداد 1397 ساعت 14:55

دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد:

بسیج دانشجویی به کمتر از اخراج استاد هتاک رضایت نخواهد داد

دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور با تأکید بر برخورد قاطع بسیج دانشجویی با این استاد هتاک گفت: مجموعه بسیج و در راس آن بسیج دانشجویی پیگیر برخورد قاطع با این فرد هتاک و اشد مجازات برای این شخص و اخراج از دانشگاه است.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا وحید شورابی، دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی از هتک حرمت استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان به مقدسات دینی هموطنان اهل سنت، گفت: اقدام استاد هتاک به برادران اهل سنت ما دل نیرو‌های بسیجی و انقلابی را به درد آورد.

شورابی با بیان اینکه این اقدام استاد هتاک در جهت تفرقه‌افکنی صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: انتشار این فیلم در فضای مجازی موجب اختلاف افکنی بین فرقه‌های مسلمین شده است.

دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور با اشاره به سابقه دار بودن این استاد هتاک در فتنه‌گری، عنوان کرد: سابقه این استاد هتاک به موضوعات فتنه‌گری در سال‌های ۷۸ و به نفع جریان خاص فتنه در آن سال‌ها و اوضاع و شرایط کشور نیز باز می‌گردد که این فرد در حمایت از فتنه گران انجام داده است.

وی با بیان اینکه نیرو‌های انقلابی و بسیجی دل خونی از اقدامات این فرد داشته‌اند، خاطرنشان کرد: این فرد با فتنه‌گران نفوذی نیز رابطه داشته است.

شورابی با تأکید بر برخورد قاطع بسیج دانشجویی با این استاد هتاک گفت: مجموعه بسیج و در راس آن بسیج دانشجویی پیگیر برخورد قاطع با این فرد هتاک و اشد مجازات برای این شخص و اخراج از دانشگاه است.

دبیر شورای هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد کشور با بیان اینکه مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان به دنبال بیانیه بسیج دانشجویی در اخراج این فرد از این سازمان قدردانی کرده است، گفت: پرونده این شخص در دستور هیات تخلفات در حال بررسی است و بسیج دانشجویی تا صدور حکم اخراج این فرد ساکت نخواهد نشست تا دیگر شاهد حضور چنین افرادی در دانشگاه نباشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه