369122
سه شنبه  24  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سه شنبه , 28 فروردین 1397 ساعت 10:16

بهنوش بختیاری:

«به وقت شام» حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

بازیگر سینما و تلویزیون در مراسم اکران دانشگاهی فیلم به وقت شام در دانشگاه تهران گفت: فیلم‌های حاتمی‌کیا را دوست دارم و فیلم به وقت شام وی هم خیلی حرف برای گفتن دارد، جمله‌ای را از آقای حاتمی‌کیا خواندم مبنی بر اینکه فیلم به وقت شام می‌توانست به وقت تهران یا تبریز و ... باشد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بهنوش بختیاری گفت: آقای حاتمی کیا و فیلم‌هایش را دوست دارم و با وجود اینکه نقش‌های کمدی بازی کرده‌ام شاید اگر روزی وی از من دعوت کنند، حتی یک پلان هم در فیلم‌شان بازی کنم لبیک می‌گویم.

وی افزود: با فیلم آژانس شیشه‌ای، ابراهیم حاتمی کیا را خوب شناختم و اگر چه آن زمان نسبت به مسائل خیلی شناخت نداشتیم ولی فیلم‌های وی اثرش را بر ما گذاشت.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره فیلم به وقت شام گفت: فیلم به وقت شام را تماشا کردم و آن را هم خیلی دوست دارم ولی وقتی برای اکران این فیلم به دانشگاه تهران دعوت شدم تعجب کردم چون من از حاتمی کیا انتقاد کرده بودم.

بختیاری تصریح کرد: وقتی آقای حاتمی کیا در جشنواره اعتراض کرد، ناراحت شدم به این دلیل که آن زمان، دوستان جوان من که فیلمساز هستند می‌گفتند، می‌خواهیم فیلم کوتاه بسازیم و پنج میلیون تومان نداریم و یا جوانان مستعد و نابغه و کسانی که پتانسیل بالایی دارند ۱۰۰ میلیون ندارند که فیلم بلندشان را بسازند و اگر هم داشته باشند مجوز به آنها نمی‌دهند. یک جوان باید هزار راه و هفت خان رستم را طی کند که در این مملکت فیلم بسازد.

وی با بیان اینکه انتقادی بر فیلم به وقت شام نداشته است گفت: حرف من این بود که آقای حاتمی‌کیا چرا اینقدر معترض است. من گفتم آقای محترم شما که آنقدر عزیز، باهوش و نابغه هستید که سیمرغ هایتان را هم گرفته‌اید اما آن جوانی که نمی‌تواند فیلمش را بسازد شکایت به کجا باید ببرد.

بختیاری اضافه کرد: البته من چون حاتمی‌کیا را دوست دارم به حرف‌هایش واکنش نشان دادم چون انسان نسبت به حرف‌های کسی که او را دوست ندارد و دلچسبش نیست واکنش نشان نمی‌دهد. برای من عجیب بود که به این مراسم دعوت شدم ولی چون احساس کردم که اسامی میهمانان حتما با نظر آقای حاتمی کیا بوده است با خودم گفتم وی چقدر انتقاد‌پذیر است که با وجود انتقاد من به آن اعتراضشان به این مراسم دعوت شدم.

وی ادامه داد: همیشه باید قدردان فیلمسازانی باشیم که همواره به ما یادآوری می‌کنند، عده‌ای رفته‌اند جانشان را داده‌اند تا ما اینجا باشیم.

بختیاری گفت: واقعا متحیرم که چرا پدر و مادرهایی دسته گل‌های خود را برای این کشور داده‌اند، با این وجود هر آدمی با هر باور و هر مسلکی و با هر تیپی مگر می شود به فکر فرو نرود و من هم انسانم و قدردان شهدا هستم. حرف اول شهدا این بوده که ما می خواهیم وطن و ناموسمان را حفظ کنیم.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

استقبال دکتر ولایتی از جمع‌آوری تصاویرش از واحدهای دانشگاه آزاد

شورای نگهبان با رد CFT نگذارد ضربات مهلکی به نظام وارد شود

علت حضور سفیر انگلیس در جلسات شورای شهر یزد چیست؟

دخالت برخی افراد ذی‌نفوذ در دانشکده علوم پزشکی آبادان پذیرفتنی نیست

چاردولی، دبیر جدید شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شد

اولین اجتماع دختران دانشگاه‌های استان تهران

خدمت‌رسانی 3 موکب دانشجویی در ایام اربعین

برگزاری اردوهای آخر هفته‌ای جهادی در مناطق حاشیه شهر

دعوت از نماینده موافق CFT برای شرکت در مناظره

برگزاری دوره‌‌ آشنایی دانشجویان با فضای فرهنگی عراق/ برپایی موکب دانشجویی

جلسه‌های فرمایشی دولت دوای درد اقتصادی کشور نیست

همایش ما می‌توانیم با حضور عضو مجمع تشخیص مصلحت برگزار می‌شود

دولت با تشکل‌های دانشجویی وارد فضای گفتگو شود/ استفاده از ظرفیت نخبگان برای رفع مشکلات کشور

حامیان روحانی از عملکرد دولت نا‌امید شده‌اند/ راهبرد نادرست رئیس‌جمهور در برابر مردم

نشست تخصصی بررسی ابعاد عرضه نفت در بورس

سالگرد تدفین شهدای گمنام پردیس ابوریحان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

برگزاری نشست اعضای اتحادیه مستقل با رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها

دعوت از نمایندگان لیست امید برای حضور در نشست‌های دانشجویی

برگزاری اردوهای آخر هفته‌ای جهادی در مناطق حاشیه شهر

خدمت‌رسانی 3 موکب دانشجویی در ایام اربعین

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه