59524
شنبه  24  آذر  1397
پنجشنبه , 17 اسفند 1396 ساعت 11:14

اجازه نخواهیم داد دوران سیاه گذشته در دانشگاه آزاد تکرار شود

۱۵ دفتر بسیج دانشجویی در نامه‌ای خطاب به رئیس هیات موسس وامنای دانشگاه آزاد اسلامی حمایت خود را از برخورد با فساد در دانشگاه آزاد اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، متن این نامه به شرح زیر است:

اقدامات انقلابی شما و دکتر رهبر در کوتاه کردن دست زیاده خواهان، تمامیت خواهان و چند خانواده خاص از خوان یغمای دانشگاه آزاد اسلامی موجی از امیدواری را در بین دانشجویان و خانواده های آنها پدید آورده است. این چند خانواده که گویی هر کدام در گوشه ای از سفره دانشگاه آزاد نشسته بودند و به میزان نفوذ خود اقدام به تصرفات غیر قانونی در شهریه دانشجویان که عمدتا از خانواده های ضعیف به لحاظ مالی هستند، می‌نمودند، امروز به همت حضرت عالی و دقت مدیران‌ارشد دانشگاه، دست شان از منافع کلان این دانشگاه کوتاه شده است. آنها که ید طولایی در سوء استفاده از شهریه های دانشجویان، نقل و انتقالات و ساخت و سازها و املاک دانشگاه آزاد داشتند امروز به واسطه رویکرد انقلابی و ولایی مدیریت جدید دانشگاه همه چیز را بر باد رفته می‌بینند.

به درستی که برخی از این خانواده ها مثل خانواده رمانف ها در روسیه فکر می‌کردند تسلط آنها بر دانشگاه آزاد اسلامی ۳ قرن ادامه پیدا می کند و این امپراتوری نسل به نسل از پدر به پسر انتقال می یابد. به خاطر همین است که هنوز ادعای سهم الارث دارند‌ و ارثیه پدرشان را از شهریه های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی طلب می‌کنند.

آقای دکتر ولایتی!
برادران شما در بسیج دانشجویی و سایر تشکل‌های انقلابی در دانشگاه از اساتید بسیجی گرفته تا دانشجویان ضمن همراهی و پشتیبانی از تغییرات و تحولات صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می دارند که تحرکات مذبوحانه خانواده ای خاص و چند خانواده دیگر در تعدادی از رسانه های معلوم الحال نباید در عزم راسخ مسئولان جدید دانشگاه خللی را وارد نماید." یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم" با حضور شما موجی از امید در دل دانشجویان و خانواده های آنها به منظور ساماندهی به وضع دانشگاه آزاد و برخورد با متخلفان به وجود آمد. تلاش شما در جهت اصلاح وضع موجود دانشگاه و برخورد با نجومی بگیران ستودنی است. تخریب های این رسانه ها علیه مدیریت جدید دانشگاه که به تحریک همین چند خانواده صورت می پذیرد برای آن است تا از بیرون به قطار سریع تحولات سنگ پرتاب کنند‌.

آقای دکتر ولایتی
مطمئن باشید تا زمانی که مسیر را به درستی طی می‌کنید این چند خانواده لحظه‌ای از هتاکی و بی حرمتی به حضرت عالی و اقدامات انقلابی مدیران جدید دانشگاه آزاد اسلامی در رسانه ها و فضای مجازی دست بر نمی دارند. حتی در صفحات اجتماعی منتسب به برخی شخصیت های درگذشته و فقید نظام به رویه تخریبی علیه دانشگاه می پردازند. شما سکاندار قطار تحولات اساسی در دانشگاه آزاد هستید پس همانگونه که قرآن کریم می فرماید:"
فاذا عزمت فتوکل على الله"

مطمئن باشید بدنه دانشجویی و به خصوص بسیج دانشجویی حامی و پشتیبان اصلاحات انجام شده توسط حضرت عالی و آقای دکتر رهبر در دانشگاه آزاد اسلامی است و تا تحقق کامل منویات رهبر معظم انقلاب در اصلاح این دانشگاه که یکی از سرمایه های بزرگ ملت ایران است از پا نمی نشیند. در پایان سخنی خطاب به خانواده رمانف ها باید بگوئیم که اگر دست از هتاکی ها و حرمت شکنی های خود برندارند با بازخوانی مفاسد دوره گذشته افکار عمومی را بیش از پیش نسبت به ظلم‌ها و تبعیض‌هایی که در حق اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه روا داشتید آگاه خواهیم کرد. و دیگر اجازه نخواهیم داد آن دوران سیاه در دانشگاه آزاد تکرار شود.

بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رشت، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ایلام، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی سنندج، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خرم‌آباد، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کرج، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر، بسیج‌دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اراک امضا کنندگان این نامه هستند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه