120005
شنبه  24  آذر  1397
چهارشنبه , 16 اسفند 1396 ساعت 16:43

اعلام برگزیدگان جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام‌نور

برگزیدگان هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور اعلام شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هفتمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی از 12 تا 15 اسفند به میزبانی دانشگاه پیام‌نور استان هرمزگان برگزار شد.

520 نشریه دانشجویی در دانشگاه پیام‌نور فعال است که از این تعداد تا‌کنون 308 نشریه برای جشنواره ثبت‌نام کرده‌ بودند.

محورهای هفتمین جشنواره نشریات دانشجویی شامل نشریه فرهنگی و اجتماعی، علمی تخصصی، علوم انسانی، شعار سال، امر به معروف و خبرنویسی است.

در پایان برگزیدگان هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور اعلام شدند.

اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور به شرح زیر است:

نفرات برگزیده هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور

نشریات برتر

فرهنگی و اجتماعی

مقام اول

پروانه استکی اورگانی

شپلوت

اصفهان

مقام دوم

علی مظهری

صدای نسل امروز

قم

مقام سوم

حسین دهقان

صبا

فارس

شایسته تقدیر

زینب سخایی

مثبت صفر

اصفهان

شایسته تقدیر

مختار نجاتی

فانوس

سمنان

علمی، تخصصی علوم انسانی

مقام اول

سحر محمدرحیمی

گنجینه آرامش

مرکزی

مقام دوم

عاطفه میرشکار

کاویان

گلستان

مقام سوم

حدیث احمدی

چویر

لرستان

شایسته تقدیر

نرجس رئیسی

کرنومتر

اصفهان

علمی، تخصصی علوم پایه و فنی و مهندسی

مقام اول

داود قهرمانی

کیمیای زندگی

آذربایجان غربی

مقام دوم

مریم عزیزی

رویان

مرکزی

مقام سوم

نیما بایرام زاده

شهرانه

آذربایجان غربی

شایسته تقدیر

مریم خسروی

صماد

کرمانشاه

شایسته تقدیر

امیرنصرالهی

اکسیر

اصفهان

آثار برتر

گرافیک و صفحه آرایی

مقام اول

نرگس خاصه

سائغ

لرستان

مقام دوم

فائزه احمدلو

ن و القلم

مرکزی

مقام سوم

حدیث احمدی

چویر

لرستان

شایسته تقدیر

مریم خسروی

صماد

کرمانشاه

شایسته تقدیر

علی مسلم خانی

آوای زندگی

همدان

مصاحبه

مقام اول

سپیده کاظمی

گنجینه سبز

مرکزی

مقام دوم

محسن خواجه زاده

دایره

اصفهان

مقام سوم

عباس انزایی

نواجش

مازندران

شایسته تقدیر

سحر محمد رحیمی

گنجینه آرامش

مرکزی

شایسته تقدیر

محبوبه بهارلو

زمین و زندگی

چهارمحال و بختیاری

گزارش نویسی

مقام اول

سحر محمد رحیمی

گنجینه آرامش

مرکزی

مقام دوم

محسن خواجه زاده

دایره

اصفهان

مقام سوم

مریم عزیزی

رویان

مرکزی

شایسته تقدیر

سوسن قدرتی

کلاژ

تهران

شایسته تقدیر

اسماء موسی نیا

آکوا

ایلام

شایسته تقدیر

زینب امجدی

عمار ارشق

اردبیل

تیتر

مقام اول

پری ملکی

موج

اردبیل

مقام دوم

محسن خواجه زاده

دایره

اصفهان

مقام سوم

پریسا ابوالخیری

شهر فردا

بوشهر

شایسته تقدیر

حسین ملکی

موج

اردبیل

خبر

مقام اول

مجتبی ایزانلو

پیام بجنورد

خراسان شمالی

مقام دوم

فائزه احمدلو

ن والقلم

مرکزی

مقام سوم

محمدرضا قنبرپور

طلوع حقیقت

هرمزگان

شایسته تقدیر

مرضیه ساحلی‌زادگان

پیام ساحل

هرمزگان

شایسته تقدیر

شبنم حسن‌زاده

المان

البرز

بخش ویژه

شعار سال

مقام اول

هادی عباسی‌نیا

سرزمین

کردستان

مقام دوم

مائده محمدی

هلال جوان

مرکزی

مقام سوم

محمدرضا صابری

پیام رویش

قم

شایسته تقدیر

محسن خواجه زاده

دایره

اصفهان

انتخابات

مقام اول

حامد نامجویان

کاغذ اخبار

همدان

مقام دوم

مهدی براتی

رویداد

اصفهان

مقام سوم

مجتبی ایزانلو

پیام بجنورد

خراسان شمالی

شایسته تقدیر

طاهره عمادی

اشراق اندیشه

فارس

شایسته تقدیر

سهند سلیمانی

بصائر

لرستان

امر به معروف و نهی از منکر

مقام اول

فائزه زارعی

افسران جنگ نرم

کرمان

مقام دوم

مهدی براتی

رویداد

اصفهان

مقام سوم

منصوره کریمی

کوی معرفت

اصفهان

شایسته تقدیر

حسین غریب

کوثر

آذربایجان شرقی

شایسته تقدیر

علیرضا تقی‌پور

بیداری

خراسان رضوی

غرفه برتر

استان فارس

استان چهار محال و بختیاری

استان اصفهان

غرفه شایسته تقدیر

استان آذربایجان شرقی

استان مرکزی

استان هرمزگان

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه