386826
جمعه  27  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سه شنبه , 17 بهمن 1396 ساعت 14:41

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امیدیه:

چرا در برابر برکناری از یک مسئولیت غیراجرایی عنان اختیار از کف داده اید؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امیدیه در نامه‌ای به به احمدی شاهرودی نوشت: ورشکستی و افول دانشگاه آزاد نتیجه ۳۰ سال مدیریت فشل، سیاست‌زده و خانوادگی دوستانتان است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سیدمحمد طباطبایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امیدیه، در این نامه آورده است: «اخیرا در فضای مجازی نامه‌ای از حضرتعالی خطاب به ریاست هیات موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی منتشر گردید. اینجانب بنای پاسخ نداشتم لکن به حکم کلام معصوم (ع) که می‌فرمایند: «مَا مِنْ مُؤْمِنٍ یُعِینُ مُؤْمِناً مَظْلُوماً إِلَّا کَانَ أَفْضَلَ مِنْ صِیَامِ شَهْرٍ وَ اعْتِکَافِهِ فِى الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ» برخود لازم دیدم در برابر ظلمی که در‌مکتوبه‌تان نسبت به دانشگاه آزاد اسلامی و شخص ریاست محترم هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی روا داشته‌اید به دفاع برخیزم.

جناب آیت الله، شما را چه شده است که در برابر کنار گذاشته‌شدن از یک مسئولیت غیر اجرایی اینگونه عنان اختیار از کف داده اید؟ فیا الله و للحب الدنیا پناه برخدا از حب دنیا و حب ریاست وامارت.

جناب آقای احمدی، آیا کنار گذاشته شدن از یک مسئولیت غیراجرایی آن چنان اهمیتی دارد که خطاب به یکی‌از نیروهای ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی که جزو سابقون انقلاب هم می‌باشند، همان عبارتی را بگویید که حضرت سیدالشهدا (ع) نسبت به یزیدبن معاویه (علیهما الهاویه) بیان داشته‌اند؟

حضرت آیت الله، ای کاش علی الاسلام السلام را زمانی بر زبان می‌راندید که در جلسات هیات موسس و امنا به ریاست پیر و مرادتان آرزوی مرگ برای ارکان انقلاب می‌کردند. ای کاش زمانی علی الاسلام السلام گویان می‌شدید که دوستانتان میلیاردها تومان از شهریه دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی را در ستادهای انتخاباتی فتنه‌گر هزینه می‌کردند تا به نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه‌ای وارد کنند.

جناب آیت الله، ای کاش علی الاسلام السلام را آنگاه می‌گفتید که در دانشگاه‌های تحت امر رفقایتان در جشن‌ها و اردوهای مختلط، دختر ‌و پسر می‌زدند و می‌رقصیدند و به تمامی ارزش‌ها دهن کجی می‌کردند و دانشگاه آزاد شباهت‌های زیادی به تالارهای عروسی داشت و حضرتعالی و امثالتان که علاوه بر تصدی سمت‌ها، ملبس به لباس مقدس روحانیت نیز بودید، سکوت اختیار می‌نمودید که خدای ناکرده دوستانتان غمی به دل خود راه ندهند.

حضرت آیت الله، در‌مکتوبه‌تان بیان داشته‌اید عجیب است که ایشان بی‌اطلاع‌اند، لکن بدانید آن شخصی که بی‌اطلاع است شمایید که نمی‌دانید عزل و نصب اعضای هیات امنای استانی بنا بر مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی جز در یک مورد از اختیارات هیات امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خارج است.

جناب احمدی در فراز دیگری از نامه‌تان متعرض سمت‌های ریاست محترم هیات موسس، بیماری و عدم آگاهی ایشان از امور شدید جناب ایت الله فاین تذهبون؟ چه شده که از دهان مبارکتان همان جملاتی بیرون می‌آید که ضدانقلاب و ناامیدان از قبضه دانشگاه آزاد بر زبان می‌رانند؟ کدام کثرت مشاغل؟ کدام بیماری؟ اگر زحمتی به خود بدهید و تحقیق نمایید متوجه می‌شوید اکثر مسئولیت‌های ریاست محترم هیات موسس و امنا، سمت‌های علمی و غیراجرایی می‌باشند.

جناب احمدی به حضرتعالی یادآور می‌شوم اگرهم دانشگاه آزاد اسلامی به زعم شما به سمت ورشکستی و افول می‌رود، نتیجه ۳۰ سال مدیریت فشل، سیاست‌زده و خانوادگی دوستانتان بوده که یادگار حضرت امام خمینی(ره) را به ورطه نابودی کشانده‌اند و اکنون نیز فرزندان انقلاب به روال همیشگی کمر همت بسته و وارد میدان شده تا خرابه‌های باقیمانده از دوران مدیریت دوستانتان را با روحیه انقلابی و ارزشی آباد کنند و ضعف‌های آقایان دوستانتان را در سی سال گذشته برطرف نمایند.

و کلام اخر آنکه حضرت آیت‌الله، ای کاش این همه دغدغه و تلاشتان جهت دفاع از به زعم خودتان آبروی ریخته شده‌تان به واسطه عدم تشکر سازمان مرکزی را در دفاع از آبروی انقلاب اسلامی داشتید آن‌گاه که سیل تهمت درباره اعدام‌های به حق منافقین کوردل را روانه پیکره نظام کرده بودند و حضرتعالی که آن زمان از صاحب منصبان قوه قضاییه بودید بنا به دلایلی که خود بهتر می‌دانید علی رغم اطلاعتان از مظلومیت نظام مقدس جمهوری اسلامی متاسفانه سکوت پیشه کردید و مانع لجن‌پراکنی ضدانقلاب نشدید.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

شورای نگهبان با رد CFT نگذارد ضربات مهلکی به نظام وارد شود

حضور روحانی در دانشگاه تهران فضا را امنیتی کرد

نقش تأثیرگذار حشدالشعبی در پساداعش/ روایتی از چینش سیاسی عراق پس از انتخابات

چاردولی، دبیر جدید شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شد

بعد از گفتن ۳۰ ویژگی خود، سمت روابط عاطفی بروید

خدمت‌رسانی 3 موکب دانشجویی در ایام اربعین

برگزاری اردوهای آخر هفته‌ای جهادی در مناطق حاشیه شهر

دولت، نمایندگان مجلس را دور می‌زند/ گفتاردرمانی روحانی به جای حل مشکلات کشور

رئیس‌جمهوری در دانشگاه تهران باید شنونده می‌شد نه گوینده

برگزاری دوره‌‌ آشنایی دانشجویان با فضای فرهنگی عراق/ برپایی موکب دانشجویی

دعوت از نماينده مجلس برای شركت در مناظره

عزم جدی دانشگاهیان برای تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

مردم باید تاوان تجربه‌های ناموفق دولتمردان را پس دهند

نظارتی بر حوزه تعلیم‌وتربیت غیررسمی وجود ندارد

دیدار اعضای جامعه اسلامی دانشجویان کشور با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها

حضور روحانی در دانشگاه تهران فضا را امنیتی کرد

نمایندگان موافق شفافیت مالی، در برابر ملت شفاف باشند

اولین دوره اردوی جامعه‌گردی برگزار می‌شود

دولت، نمایندگان مجلس را دور می‌زند/ گفتاردرمانی روحانی به جای حل مشکلات کشور

رئیس‌جمهوری در دانشگاه تهران باید شنونده می‌شد نه گوینده

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه