993292
چهارشنبه  02  آبان  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

يكشنبه , 15 بهمن 1396 ساعت 15:09

در گفت‌وگو با آنا:

جزئیات برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام‌نور اعلام شد

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور از برگزاری هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی این دانشگاه به میزبانی واحد هرمزگان خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر قربان شهریاری درباره برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام‌نور اظهار کرد: هفتمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی از 12 تا 15 اسفند به میزبانی دانشگاه پیام‌نور استان هرمزگان برگزار می‌شود. ثبت‌نام این دوره از جشنواره نشریات دانشجویی از آذر اغاز شده است.

مدیر‌کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور درباره تعداد نشریات دانشجویی این دانشگاه گفت: 520 نشریه دانشجویی در دانشگاه پیام‌نور فعال است که از این تعداد تا‌کنون 308 نشریه برای جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

شهریاری همچنین بیان کرد: محورهای هفتمین جشنواره نشریات دانشجویی شامل نشریه فرهنگی و اجتماعی، علمی تخصصی، علوم انسانی، شعار سال، امر به معروف و خبرنویسی است.

وی ادامه داد: برای برگزیدگان نشریات و آثار برتر هدایایی نیز در نظر گرفته شده است که در حوزه نشریات عمومی 3 اثر برتر در زمینه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

به گفته مدیر‌کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور همچنین 3 اثر برتر در زمینه علوم انسانی، 3 اثر در زمینه فنی مهندسی تقدیر می‌شوند. همچنین مصاحبه، خبر، گزارش، گرافیک و صفحه‌آرایی و تیتر برتر نیز تقدیر می‌شوند.

دهقان در ادامه گفت: در حوزه شعار سال، امر به معروف و نهی از منکر و مشارکت در انتخابات 96 نیز برترین آثار تجلیل و تقدیر می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی تصریح کرد: برگزاری این جلسات باعث می‌شود زمینه‌ای فراهم شود تا فارغ‌التحصیلان با تمرین در حوزه خبر و خبرنگاری آماده ورود به این عرصه شوند.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: دانشگاه پیام نور نیز تلاش دارد تا با تعامل با فعالان نشریات دانشجویی و آموز‌ش‌های مختلف به آنها،‌ دانشجویان علاقه‌مند به خبرنگاری را برای ورود به بازار کار و خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های مختلف سطح کشور آماده کند و در همین راستا نیز از افراد مستعد برای به کارگیری در رسانه‌ها و روابط عمومی واحدهای دانشگاه پیام‌نور استفاده می‌‌کند.

دهقان در پایان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی برای دانشجویان علاقه‌مند به حوزه خبر اظهار کرد: کارگا‌های آموزشی مختلفی در طول سال برای دانشجویان در استان‌های مختلف برگزار می‌شود، علاوه بر این زمینه‌ای فراهم شده است که استادان برتر این حوزه با استفاده از ویدئو کنفرانس برای دانشجویان کلاس‌های آموزشی برگزار کنند همچنین از طریق سایت دانشگاه، کارگاه‌های آموزشی برای استفاده فعالین نشریات دانشجویی در نظر گرفته می‌شود.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

معاون فرهنگی- سیاسی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌‌ها منصوب شد

همه دانشجویان متقاضی سفر اربعین وام یک میلیون تومانی می‌گیرند

دعوت از یک نماينده مجلس برای شركت در مناظره

ارمغان تفکر آخوندی حقارت و ذلت کشور بود

لزوم استفاده از ظرفیت علمی کشورهای شرقی/ غربی‌ها دستاوردهای خود را در اختیار ایران نمی‌گذارند

پشت پرده بندبازی سیاسی دولت‌زنان به اسم افزایش سن ازدواج

مجمع ماهانه نمایندگان اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار شد

شورای نگهبان، کنوانسیون FATF در مجلس شورای اسلامی را بررسی کند

بیش از هزار و 970 بازنشسته در مقامات کشوری وجود دارد

تقلا برای ساکت کردن منتقدان زیبنده دولت نیست

5 سال بیت‌المال صرف نگاه لیبرالی آخوندی شد

پویش سراسری دانشجوی حسینی برگزار می‌شود

لزوم استفاده از ظرفیت علمی کشورهای شرقی/ غربی‌ها دستاوردهای خود را در اختیار ایران نمی‌گذارند

لزوم معرفی استاندار جدید تهران در اسرع وقت

70 دانشجوی این دانشگاه برای پیاده‌روی اربعین اعزام شده‌اند

کانون بازنشستگان را دروازه انتخاب استاندار نکنید

برپایی موکب مشترک دانشجویان ایرانی با مردم عراق

ارمغان تفکر آخوندی حقارت و ذلت کشور بود

نشست آشنايی با تشكل جامعه اسلامی دانشجويان

تفاوت‌های تمدنی شرق و غرب ناشی از خاستگاه آنها است

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه