87910
يكشنبه  25  آذر  1397
سه شنبه , 19 دی 1396 ساعت 14:05

سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد

سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران توسط معاونت فرهنگی دانشگاه تهران با همکاری مرکز اطلاعات و فناوری این دانشگاه و با حضور فعالان نشریات دانشجویی معرفی و رسما آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، این سامانه پس از سال‌ها خلاء و کمبود در حوزه فعالیت‌های نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران بر‌اساس نظر معاون فرهنگی دانشگاه در دستور کار اداره کل فرهنگی و اجتماعی و به خصوص خانه نشریات دانشگاه قرار گرفته و در نهایت با همکاری مرکز اطلاعات و فناوری دانشگاه، کار خود را آغاز کرد.

این سامانه به آدرس journal.ut.ac.ir با امکانات پیشرفته و ایجاد نقش‌های متفاوت برای فعالان نشریات، به طور اختصاصی فضای مورد نیاز جهت بارگذاری نشریات دانشجویی منتشر شده و تبادل اطلاعات بین مخاطبان را فراهم می‌کند. در این سامانه هر نشریه، یک پایگاه اطلاع‌رسانی با آدرس اختصاصی خود خواهد داشت و مطالب نشریه می‌تواند به دو زبان برای مخاطبان داخلی و خارجی بارگذاری شود.

همه مدیران مسئول نشریات دانشجویی می‌توانند برای ایجاد سامانه نشریه خود، آدرس دامنه پیشنهادی را به ایمیل Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند تا بلافاصله سامانه ایجاد و در دسترس قرار گیرد.

در این مراسم، طرح حمایت از نشریات دانشجویی نیز تشریح شد و بر‌اساس این طرح روند اداری کارها تسهیل شده و دانشجویان می‌توانند به صورت الکترونیک کار را پیگیری کرده و به صورت مستقیم با چاپ‌خانه طرف قرارداد در تماس باشند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه