دوشنبه  30  اردیبهشت  1398
چهارشنبه , 21 شهریور 1397 ساعت 23:35

معاون صنایع‌ دستی سازمان میراث فرهنگی:

نمایشگاه‌ عیدانه صنایع دستی را با تم جذاب‌تری برگزار می‌کنیم

معاون صنایع‌ دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نمایشگاه عیدانه صنایع‌ دستی برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد و ما سعی داریم برای نوروز 1398 برنامه‌های متفاوت با تم‌های جذاب‌‌تری اجرایی کنیم.

پویا محمودیان در گفتگو با خبرنگار حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا گفت: نمایشگاه عیدانه از رویدادهای مهم پایتخت خواهد بود که با نزدیکی به نوروز 1398 برگزار خواهد شد.

وی اظهار کرد: همواره سعی می‌کنیم نمایشگاه‌ها را بعد از آسیب‌شناسی هر دوره از نمایشگاه‌های صنایع دستی، متفاوت‌تر برگزار کنیم و تم‌های جذاب‌تری برای مخاطبانمان در نظر بگیریم.

معاون صنایع‌ دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: نمایشگاه عیدانه به دلیل نزدیکی به حال و هوای نوروز قطعاً ویژگی خاص خود را خواهد داشت. بحث هفت‌سین‌های مختلف یا شعار صنایع‌ دستی عیدی بدهیم از جمله برنامه‌های ما در نمایشگاه عیدانه خواهد بود.

وی افزود: در این ایام روی بحث صنایع دستی عیدی دهیم کار می‌کنیم تا صنعتگران بسته‌های عیدی مناسب برای نوروز همراه داشته باشند و بازدیدکنندگان از آنها به عنوان عیدی مشخص بهره‌مند شوند.

محمودیان با اشاره به اینکه احتمالاً این نمایشگاه چهار روزه خواهد بود، گفت: اتفاقات خاص نمایشگاه عیدانه به خاطر حال و هوای نوروز می‌تواند جذابیت ویژه‌ای برای بازدیدکنندگان ایجاد کند.

انتهای پیام/4072/4031/

http://ana.ir/i/310782
پیشنهاد نامگذاری یک خیابان در تهران به گذر صنایع دستی

پیشنهاد نامگذاری یک خیابان در تهران به گذر صنایع دستی