دوشنبه  30  اردیبهشت  1398
دوشنبه , 28 آبان 1397 ساعت 08:05

انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت به مرحله دوم رفت

هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رسید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، هفدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات به دلیل به حدنصاب نرسیدن آرای نامزدها، به مرحله دوم رسید.

سید علاءالدین ظهوریان دبیر این هیات با اعلام اینکه هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات شب گذشته به پایان رسید، گفت: با مشارکت ۱۷۱۳ نفر از مدیران مسئول واجد شرایط، نصاب مشارکت بالای ۵۰ درصدی در برگزاری انتخابات در مرحله نخست به دست آمد.

وی افزود: با توجه به صراحت آیین‌نامه اجرایی انتخابات، منتخب مدیران مسئول نیز باید اکثریت مطلق آرا را کسب نماید که این نصاب، با اندکی فاصله به دست نیامد. بر همین اساس و مطابق تبصره یک ماده ۳۳ آیین‌نامه اجرایی قانون مطبوعات، انتخابات دو هفته بعد در تاریخ یکشنبه ۱۱ آذر ماه برگزار می‌شود.

دبیر هیأت نظارت بر مطبوعات ضمن تقدیر از خبرنگاران و مدیران رسانه‌ها برای حضور مناسب در انتخابات، از نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور، پلیس فتا و مرکز ماهر وزارت ارتباطات که در طول برگزاری انتخابات، حضور فعال و مؤثری داشتند، قدردانی کرد.

هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات ۲۷ آبان از ساعت ۱۰ صبح یکشنبه (27 آبان) آغاز و با تأیید کمیته سه نفره ناظر بر انتخابات متشکل از نمایندگان سه قوه، دو بار تمدید و در ساعت ۲۰ به پایان رسید.

انتهای پیام/4071

http://ana.ir/i/326991
هیأت نظارت بر خبرگزاری‌ها، همان هیأت نظارت بر مطبوعات است

هیأت نظارت بر خبرگزاری‌ها، همان هیأت نظارت بر مطبوعات است

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر