سه شنبه  28  خرداد  1398
دوشنبه , 02 مهر 1397 ساعت 10:09

بازرسان جدید انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان انتخاب شدند

مجمع عمومی سالانه دهمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با انتخاب بازرسان جدید برگزار شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزار ی آنا از  انجمن روزنامه نگاران مسلمان، انتخابات بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان روز یک‌شنبه اول مهر ماه با حضور اعضا در محل انجمن برگزار شد.

در این مراسم حسن کربلایی نایب رئیس انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان ضمن محکوم  کردن حادثه تروریستی روز گذشته در رژه نیروهای مسلح در اهواز اظهار کرد: این حادثه تروریستی را محکوم و از مسئولان قضائی و امنیتی درخواست داریم تا در نهایت سرعت عاملین این حادثه را دستگیر و به اشد مجازات برسانند.

کربلایی افزود: در دومین سال از فعالیت دهمین دوره از فعالیت انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان قرار داریم، به لطف خدا در زمینه صدور کارت عضویت اعضا و همچنین ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه اقداماتی انجام شده است.

وی همچنین از برگزاری مراسمی با هدف تجلیل از مفاخر عرصه رسانه و پیشکسوتان خبر داد و گفت: به منظور گسترش فعالیت‌های انجمن روزنامه نگاران مسلمان کمیته‌های مختلف 10 گانه در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است که از اعضا می‌خواهیم ارتباط مؤثری با این کمیته‌ها داشته باشند.

بر اساس این گزارش آقایان حسن کربلایی، مهدی عزیزی و رسول باقری از سوی اعضا به عنوان هیأت رئیسه انتخاب شدند.

در انتخابات امروز آقایان حبیب‌الله ترکاشوند، پژمان کریمی، امین صبحی، رضا طالب و مهدی مشکینی به عنوان نامزدهای عضویت در هیأت بازرسی مطرح شدند.

این انتخابات با حضور نماینده وزارت کشور رسمیت یافت و در پایان با شمارش آرا آقایان پژمان کریمی و مهدی مشکینی برای یکسال به عنوان بازرسان انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان انتخاب شدند.

انتهای پیام/4044/

http://ana.ir/i/313054
تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر