503540
سه شنبه  22  آبان  1397
پنجشنبه , 22 شهریور 1397 ساعت 15:47

با تعیین قیمت بلیت‌های نمایش؛

دیدن آل پاچینو در تئاتر پاریس حدود ۹۵۰ یورو آب می خورد

قیمت گزاف بلیت‌های تئاتر آل پاچینو در ماه آینده میلادی در پاریس بسیاری از هواداران را ناامید کرد.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت. او در این نمایش به بازگویی نکات برجسته دهه‌ها فعالیت بازیگریش می‌پردازد.

برای این دو شب نمایش، حدود ۲ هزار صندلی از روز سه‌شنبه در اینترنت در معرض فروش قرار داده شد. بلافاصله در ساعات اولیه بلیت‌های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ یورویی این نمایش به پایان رسیدند و اکنون تنها امکان خرید بلیت‌های گران قیمت ۵۵۰ تا ۹۵۰ یورویی وجود دارد. این قیمت‌های گزاف بسیاری از هواداران را که امید بسیاری برای دیدن زنده پاچینو در پاریس داشتند ناامید کرده است. به‌خصوص زمانی که بدانیم این قیمت برای بسیاری از اهالی ساکن پاریس که در آن گران‌ترین اپراها و نمایش‌ها بین ۲۵۰ تا ۳۵۰ یورو تخمین زده می‌شود بسیار سنگین است.

در صفحات اجتماعی توئیتر بسیاری از کاربران با بیان اینکه ترجیح می‌دهند پول را صرف هزینه تغذیه فرزندانشان یا اجاره‌بها کنند تا این که به این تئاتر بروند، به قیمت بلیت‌ها واکنش نشان دادند.

سؤال اینجاست چقدر حاضرید برای نمایش آل پاچینو در پاریس پول پرداخت کنید؟ بین لذت بردن به‌مدت یک ساعت و غذا خوردن برای ۲ سال، با وجود نارضایتی عده زیادی از مردم باید گفت بسیاری گزینه اول را انتخاب می‌کنند.

منبع: مهر

انتهای پیام/4028

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

۹ بازیگری که برای تمرین نقش خود کار‌های عجیب و خطرناک انجام دادند

۹ بازیگری که برای تمرین نقش خود کار‌های عجیب و خطرناک انجام دادند

نظرات