572055
دوشنبه  26  آذر  1397
پنجشنبه , 24 خرداد 1397 ساعت 01:27

شکل و شمایل BMW z4 در آینده + عکس

یکی از بهترین محصولات جوان پسند ب ام و بدون شک مدل Z4 است که همیشه در راس اخبار این شرکت قرار دارد. به تازگی جدیدترین تصاویر از آخرین مدل این خودرو لو رفته است که نشان می دهد با یک طراحی جذاب مثل همیشه روبرو هستیم.

به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا، سایت آلمانی اتوویک روز گذشته تصاویر جدیدی از طرح های به ثبت رسیده ب ام و Z4 نمایش داد که نشان می دهد این خودرو بار دیگر با ظاهری جذاب قرار است به میان جوانان بیایید. این طرح ها به زبان ژاپنی به ثبت رسیده اند و به احتمال فراوان همان چهره ای هستند که باید از این مدل ب ام و انتظار داشته باشیم.

طرح های لو رفته نشان می دهد که طرح کلی و نهایی تقریبا همانطور است که می توان از Z4 انتظار داشت اما چند بخش از این خودرو به طور چشمگیری تغییر کرده اند. برای مثال دماغه جلو خودرو و چراغ ها از حالت خشن قبلی خارج شده و بیشتر شکل کروی به خود گرفته است. همچنین جلوپنجره و هواکش موتور هم کمی بالاتر قرار گرفته است. خطوط کناری بدنه خودرو کاملا آن را جذاب کرده است وپشت خودرو نیز با کانسپت های قبلی تفاوت چندان ندارد.

به طور کلی می توان گفت که Z4 آن چرا که باید یک خودروی اسپرت و جذاب داشته باشد، در اختیار دارد و تنها یک تفاوت خیلی اساسی میان طرح های لو رفته و کانسپت استتار شده ای است که چندی پیش تصاویر آن منتشر شد. در طراحی ها داریم که اگزوزهای خودرو دایره ای شکل هستند ولی در مدل تست شاهد اگزوز های چندضلعی در خودرو هستیم.

پیش از آنکه این تصاویر از Z4 منتشر شود ب ام و چند نکته در مورد خودروی خاصش را اعلام کرده بود. مدیر بخش سیستم تعلیق خودرو پیش از این گفته بود که مرکزثقل پایین و سیستم های به روز شده باعث بهتر شدن این خودرو چابک تر شدن آن شده است. پیشرانه این خودرو انتظار می رود که 3 لیتری توربوشارژ و 6 سیلندر خطی باشد. این پیشراننه 355 اسب بخار قدرت تولید می کند.

با اینکه این خودرو نسبت به مدل های قبلی بزرگتر و بلندتر شده است اما مهندسان توانسته اند وزن آن را 50 کیلوگرم کمتر کنند که همین مورد در شتاب و سرعت خودرو تاثیر به سزایی خواهد داشت.

منبع: خودروکار

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه