171225
شنبه  28  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

چهارشنبه , 26 اردیبهشت 1397 ساعت 11:37

سرپرست فرمانداری بندرلنگه:

سرباز ولایت و خدمتگزار مردم هستم/ در مسیر خدمت به مردم با کسی تعارف ندارم

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت: مدیری نیستم که در اتاق بنشینم و آمده‌ام تا باری از دوش مردم این منطقه بردارم و خدمت کنم، در این مسیر با کسی تعارف ندارم و اگر ببینم از عهده این مسؤولیت بر نمی‌آیم استعفاء خواهم داد.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا، غلامرضا آباد بعد از ظهر امروز در مراسم تکریم معارفه فرماندار شهرستان بندرلنگه در جمع اعضای شورای اداری این شهرستان، اظهار کرد: در شهرستان بندرلنگه اولین نکته‌ام این است که اول سرباز ولایت و دوم خدمتگزار مردم و که بتوانم به حسن اعتمادی که استاندار هرمزگان نسبت به بنده داشته‌ برنامه‌ها، نکات و سیاست‌هایی را که مدنظر دولت است را در این شهرستان پیاده کنم.

وی افزود: خوشبختانه بندرلنگه از ظرفیت‌ها و نعمت‌های بسیار خوبی برخوردار است و یکی از این نعمت‌ها منطقه آزاد کیش است که با کمک مدیرعامل و اساتید بزرگوار در این منطقه بتوانیم یک فصل جدیدی راه بیاندازیم که‌بصورت دو جزیره مختلف به آن‌ها نگاه نکنیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: باید کاری کنیم که کیش و بندرلنگه رشد کنند رشدی که تاکنون وجود نداشته است و همچنین بحث شیلات، گمرک و ته‌لنجی را دنبال خواهم کرد.

آباد بیان داشت: ناگفته نماند بحث ته لنجی را با ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس از چند روز گذشته مطرح و دنبال کرده‌‌ایم در این شهرستان مردم هم امام جمعه و هم نماینده بسیار خوبی دارند که ایشان در همه وقت مسائل این شهرستان را پیگیر می‌‌کند و اگر 290 نماینده مجلس اینگونه کار می‌کردند کشور وضعیت بهتری داشت.

این مسؤول یادآور شد: امروز کشور به اتحاد بیشتری نیاز دارد و من مدیری نیستم که در اتاق بنشینم و آمده‌ام تا باری از دوش مردم این منطقه بردارم و خدمت کنم، در این مسیر با کسی تعارف ندارم و اگر ببینم از عهده این مسؤولیت بر نمی‌آیم و در اهدافم کوتاهی کردم استعفاء خواهم داد.

منبع: فارس

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

آموزش در خانه جایگزین مشق شب می‌شود

گفتمان سواد رسانه‌ای باید جهت‌گیری مردمی و ملی پیدا کند

آموزش در خانه جایگزین مشق شب می‌شود

گفتمان سواد رسانه‌ای باید جهت‌گیری مردمی و ملی پیدا کند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه