37055
يكشنبه  29  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

سه شنبه , 23 آبان 1396 ساعت 21:46

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان:

خوزستانی‌ها روزانه ‌نیاز زلزله‌زدگان را تأمین می‌کنند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: چادر، پتو و وسایل گرمایشی نیاز اصلی مردم مناطق زلزله زده است که در حال تهیه و تأمین آنها به مقدار مورد نیاز از طریق کمک‌های مردمی و جمعیت هلال احمر هستیم.

به گزارش گروه رسانه های دیگر آنا، علی خدادادی، ضمن تسلیت ضایعه درگذشت عده‌ای از هم وطنان در کرمانشاه و ایلام و تقدیر از حس هم‌نوع‌دوستی و بشردوستی مردم خوزستان در ارائه کمک‌های نقدی و غیر نقدی به زلزله‌زدگان‌ اظهار داشت: این کمک‌ها موجی از نوع‌دوستی را در خوزستان ایجاد کرد که انسان را به وجد می‌آورد و اشک شوق را در چشم جاری می‌کند.

وی گفت: تاکنون بیش از 400 هزار قوطی انواع کنسروجات، 7000 قرص نان، 200 هزار بطری آب معدنی و مقادیر زیادی چادر امدادی و پتو از خوزستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شده و ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان افزود: کارهای بزرگی در حال انجام است به طوری که دیروز توانستیم بخشی از نیازهای خوراکی زلزله زدگان شامل کنسرو و آب معدنی را تأمین کنیم.

وی با اشاره به نیازهای زلزله‌زدگان‌ گفت: نیازهای اصلی که امروز به ما اعلام شده چادر، پتو و وسایل گرمایشی است که در حال تهیه و تأمین آنها به مقدار درخواستی که از ما شده از طریق کمک‌های مردمی و جمعیت هلال احمر هستیم.

فراخوان و آماده‌باش تیم درمان اضطراری هلال احمر

خدادادی تصریح کرد: امروز هم با برنامه‌ریزی‌هایی که از قبل و با حمایت استاندار ‌خوزستان صورت گرفته، روزانه بخشی از نان مورد نیاز زلزله زدگان را تأمین و از طریق وسایل نقلیه به مناطق زلزله‌زده ارسالی می‌کنیم.

وی بیان کرد: ما برای کمک‌های مردمی اعلام نیاز کردیم به طوری که سیل کمک‌های مردمی به هلال احمر خوزستان سرازیر شد که جا دارد از همه کسانی که کمک کردند تشکر کنم.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تیم درمان اضطراری فراخوان لازم را داده و پرستاران و پزشکان داوطلب زیادی از دانشگاه علوم پزشکی و سایر مراکز درمانی مراجعه کرده که پس از هماهنگی‌های لازم تیم درمان اضطراری جمعیت در صورت نیاز به مناطق زلزله زده اعزام خواهد شد.

خدادادی با اشاره به اعلام شماره حسابی برای واریز کمک‌های مالی و نقدی، افزود: با توجه به درخواست‌های مکرر مردم در خصوص پرداخت کمک‌های مالی و نقدی، جمعیت هلال احمر شماره حساب 99999 را در بانک‌‍های ملی، ملت، صادرات، رفاه،‌ مسکن،‌ دی، تجارت،‌ پارسیان، شهر و آینده در سراسر کشور اعلام کرده و کسانی که مایل به پرداخت کمک‌های مالی و نقدی هستند می‌توانند این کمک‌ها را به این شماره حساب ها واریز کنند.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

بررسی تاثیر مخدرهای دیجیتال بر مغز انسان

آموزش در خانه جایگزین مشق شب می‌شود

گفتمان سواد رسانه‌ای باید جهت‌گیری مردمی و ملی پیدا کند

بررسی تاثیر مخدرهای دیجیتال بر مغز انسان

آموزش در خانه جایگزین مشق شب می‌شود

گفتمان سواد رسانه‌ای باید جهت‌گیری مردمی و ملی پیدا کند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه