سه شنبه  04  تیر  1398
دوشنبه , 09 مرداد 1396 ساعت 15:46

مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ، هنرو رسانه تمدید شد

مهلت نام نویسی بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه کشور تا 15 مرداد ماه جاری تمدید شد.

به گزارش گروه فرهنگی آنا از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، به منظور بهره مندی آن دسته از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگارانی که تاکنون موفق به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی نشده اند، مهلت نام نویسی تا 15 مرداد ماه تمدید شد.

براساس قرارداد منعقد شده با شرکت سهامی بیمه رازی امسال برای اولین بار قرارداد بیمه تکمیلی در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش ها و حـق بیمـه متنوع برقرار شده است و اعضا و افراد تحت تکفل امکان انتخاب یکی از این طرح ها را تا پایان قرار داد دارند.

اعضای این صندوق در سراسر کشور می توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در تارنمای صندوق نسبت به ثبت نام و بهره مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.

شایان توجه است؛ قرارداد بیمه تکمیلی برای اعضای صندوق اعتباری هنر که از این طرح استفاده می کنند از تاریخ 96/4/1 لغایت 97/3/31 برقرار است.

خبر تمدید مهلت ثبت‌نام بینمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنری در شرایطی اعلام شده است که بیش از 15 هزار نفر از فعالان فرهنگی و هنری در سراسر کشور تا تاریخ هشتم مردادماه برای بهره مندی از مزایای بیمه درمان تکمیلی خود و افراد تحت تکفل در تارنمای صندوق اعتباری هنر ثبت نام کردند.

صندوق اعتباری هنر در قالب سه طرح امید، آرامش و رفاه با حمایت بیمه رازی خدمات بیمه تکمیلی را به متقاضیان ارائه می‌دهد.

آمارها حاکی از استقبال بسیار مناسب جامعه فرهنگی و هنری کشور از طرح رفاه با توجه به ویژگی ها و تطابق آن با تامین آسایش روانی هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران در حوزه سلامت دارد.

شایان توجه است؛ امسال با اقدامات ویژه انجام پذیرفته، خدمات قابل ارائه در حوزه درمان از قبیل ارائه اسناد پزشکی، پیگیری و اطلاع از مراحل رسیدگی به پرونده خسارت، همچنین درخواست صدور معرفی نامه به مراکز درمانی بصورت برخط و از طریق پروفایل شخصی اعضای صندوق به ایشان ارائه خواهد شد.

http://ana.ir/i/199455
تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر