يكشنبه  05  خرداد  1398
دوشنبه , 16 مهر 1397 ساعت 09:46

کشف سرپل رانت اطلاعاتی در اعتراضات بازار/ طرحی که لو رفت

ادمین یک سوپرگروه تلگرامی که با هدایت پنهان منافقین اداره می‌شد، پس از اطلاع از نقش گروهک منافقین دست به افشاگری زد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، ادمین یک گروه تلگرامی با عنوان «اعتراضات مدنی بازار» که با هدایت پنهان منافقین اداره می‌شد، پس از اطلاع از نقش منافقین در هدایت محتوای گروه، اقدام به افشاگری و اعلام برائت کرد.

ادمین این گروه در شروع فعالیت از نقش‌آفرینی عوامل گروهک منافقین در تشکیل و هدایت این سوپرگروه تلگرامی اطلاعی نداشته و فعالیت خود را با موضوع اعتراضات مدنی بازاریان آغاز نموده و از این طریق اطلاعیه‌های تجمع و اعتصاب بازاریان را منتشر می‌کرد.

اخبار غیرواقعی و التهاب‌آور در بازار، محتوای دروغ و تحریک‌کننده برای شکل‌دهی اعتراضات و سازماندهی اعتصاب و تجمع از جمله اهداف این گروه بوده است که ادمین آن بدون اطلاع از هدایت و نقش منافقین صرفاً به دریافت مطالب و خطوط عامل نفاق و انتشار آن می‌پرداخته است.

ادمین مذکور بعد از مدتی فعالیت با توجه به مطالب و محتواهای سیاسی ارسالی از سوی عامل منافقین و همچنین در درخواست‌های بعدی عوامل سازمان در چت‌های خصوصی با وی، به ارتباط این افراد با سازمان منافقین پی برده و اقدام به انتشار متنی افشاگرانه در سوپر گروه «اعتراضات مدنی بازار» می‌‌کند.

از نکات جالب بعد از افشاگری صورت‌گرفته، ریزش سریع مخاطبین این سوپر گروه بوده که از رقمی قابل توجه به عدد 700 نفر تقلیل پیدا کرد.

اقدام ادمین سوپرگروه تلگرامی «اعتراضات مدنی بازار» از یکسو نقش منافقین در حرکت‌های اعتراضی و اعتصابات را نشان می‌دهد که پیش از این در ماجرای اعتصاب کامیون‌داران و قبل‌تر از آن در مسئله حق‌آبه اصفهان نیز مشاهده شده بود و لزوم دقت بیشتر فعالان فضای مجازی و اصناف مختلف را می‌طلبد و از سوی دیگر نیز میزان نفرت مردم از این گروهک تروریستی و جنایتکار را نمایان ساخت که با افشا شدن نقش منافقین به سرعت گروه مذکور را ترک کردند.

متن افشاگری ادمین:


t.me/joinchat/It8Tik4llH5vXMkm31hUgQ 


انتهای پیام/4076/ن

http://ana.ir/i/316347
بازار ارز متعادل می‌شود

بازار ارز متعادل می‌شود

آسیب‌شناسی ریشه‌ نارضایتی‌های اقتصادی و اجتماعی

آسیب‌شناسی ریشه‌ نارضایتی‌های اقتصادی و اجتماعی

تابلوی معاملات بورس قرمز پوش شد/ ریزش بیش از 6 هزار واحدی شاخص‌کل

تابلوی معاملات بورس قرمز پوش شد/ ریزش بیش از 6 هزار واحدی شاخص‌کل

اعتراض بازار تهران به شرایط اقتصادی+ تصاویر

اعتراض بازار تهران به شرایط اقتصادی+ تصاویر

آشفتگی بازار ناشی از اراده سیاسی است/ سوداگران از وضعیت آشفته اقتصادی سوءاستفاده می‌کنند

آشفتگی بازار ناشی از اراده سیاسی است/ سوداگران از وضعیت آشفته اقتصادی سوءاستفاده می‌کنند

17/07/1397 01:41:37 ب.ظ
متاسفانه این اخلال‌گریا تو بازار هم با برنامه‌ریزی دشمنان نظام بود و متاسفانه زیاده خواهی بعضیها هم در این مورد آب به آسیاب دشمن ریخت.
17/07/1397 01:39:41 ب.ظ
متاسفانه اگر مردم کمی با هوشمندی برخورد میکردند و با این جمعیت اخلالگر حرکت نمیکردند اوضاع این چنین نمی‌شدو الان دودش تو چشم مستضعف نمی‌رفت
16/07/1397 02:39:11 ب.ظ
درست است که منافقین در تفرقه انداختن بین مردم و مسئولان نقش دارند ، ولی بحران اقتصادی و سیاسی در کشور و دنیا و نبود معیشت سالم در کشور را نباید به پای منافقین نوشت .
16/07/1397 02:05:48 ب.ظ
ننگ بر منافق منافق یعنی بزدل
16/07/1397 12:16:45 ب.ظ
مرگ بر منافقین مزدور
تعداد اخبار امروز گروه : 4 خبر