دوشنبه  30  اردیبهشت  1398
چهارشنبه , 21 شهریور 1397 ساعت 12:24

فوت مشکوک زن جوان در خیابان ایتالیا

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از آغاز تحقیقات در پرونده فوت مشکوک خانم جوانی خبر داد که روز گذشته پیکر بی‌جانش داخل پارکینگ یک ساختمان 5 طبقه کشف شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، ساعت 19 دیروز سه شنبه، بیستم شهریور، یکی از ساکنان مجتمع مسکونی 5 طبقه‌ای در خیابان ایتالیا زمان ورود به پارکینگ مجتمع با جسد خون‌آلود خانمی جوان روبه‌رو می‌شود. با نزدیک شدن به جسد متوجه می‌شود که این خانم جوان، همسایه طبقه پنجم مجتمع است که گویا از ارتفاع به پایین سقوط کرده است.

بلافاصله پس از تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی110 و حضور مأموران کلانتری 148 انقلاب و تیم اورژانس در محل، فوت این خانم 30 ساله تأیید و موضوع جهت ادامه رسیدگی به پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی کشیک دادسرای جنایی اطلاع داده شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «فوت مشکوک»، کارآگاهان اداره دهم پلیس در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که متوفی به همراه همسرش به نام مهدی ( 32 ساله ) در این مجتمع سکونت داشته است.

برابر اظهارات خانواده متوفی، مهدی و متوفی سال 1389 پس از آشنایی در دانشگاه با یکدیگر ازدواج کرده بودند؛ اما پس از گذشت چند سال زندگی مشترک، سال 1395 به علت افزایش اختلافات خانوادگی با یکدیگر متارکه داشتند و مجدداً از هفتم شهریور امسال زندگی مشترکشان را از سر گرفتند. با این وجود طی همین مدت زمان دو هفته اختلافات گذشته آنها از سر گرفته شده بود.

مهدی با تأیید اختلاف و حتی درگیری لفظی با همسرش در روز حادثه مرگ همسرش مدعی شد که برای پایان دادن به مشاجره با همسرش، ساعت 18 همان‌روز از خانه خارج شده و به منزل پدر و مادرش در خیابان دماوند مراجعه کرده و حوالی ساعت 19 طی تماس تلفنی همسایگان متوجه فوت همسرش شده و هیچ دخالتی در مرگ وی ندارد.

علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به طرح شکایت خانواده متوفی از دامادشان مبنی بر احتمال وقوع جنایت، قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 27 تهران برای همسر متوفی صادر شده و تحقیقات در این پرونده در مراحل مقدماتی قرار دارد.

انتهای پیام/4039/ن

http://ana.ir/i/310767
تعداد اخبار امروز گروه : 4 خبر