يكشنبه  29  اردیبهشت  1398
شنبه , 16 تیر 1397 ساعت 10:55

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ:

ارتقای دانش کارکنان کلانتری‌ها اطاله دادرسی را کاهش می‌دهد

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری تهران بزرگ ارتقای دانش نیرو‌های کلانتری را گامی موثر برای جلب رضایت‌مندی شهروندان دانست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، بهزاد هادی‌‌پور از اصلی‌ترین برنامه‌های آتی بازرسی پلیس پیشگیری خبر داد و گفت: افزایش توان علمی و عملی کارکنان کلانتری‌ها در ماموریت‌های میدانی و به خصوص عملیات‌های مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ که پلیس به عنوان نخسین مداخله گر در صحنه‌های وقوع جرم و حوادث حاضر می‌شود، موثرین عامل در جلب اعتماد و رضایت‌مندی شهروندان است.

وی در ادامه بیان کرد: به هر میزان که بتوانیم نیرو‌های آموزش دیده و متخصص در امور انتظامی کلانتری‌ها تربیت کنیم به همان میزان می‌توانیم در رضایت مندی شهروندان و جلب اعتماد آنان موفق عمل کنیم.

هادی پور با اشاره به اینکه دانش کارکنان کلانتری‌ها، موجب کاهش اطاله دادرسی و خدمت رسانی موثر به شهروندان خواهد شد، تصریح کرد: در این صورت مردم در طرح شکایات و درخواست‌هایشان در کلانتری‌ها، شاهد تسریع در امور، توام با اتقان رسیدگی خواهند بود.

رئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت خاطر نشان کرد: سامانه ۱۹۷ یکی از درگاه‌هایی که ضمن نظارت بر عملکرد کارکنان کلانتری‌ها، شهروندان می‌توانند پیشنهادات، انتقادات و تقدیر و تشکر خود را از عملکرد ماموران کلانتری اعلام کنند.

http://ana.ir/i/292900
تعداد اخبار امروز گروه : 5 خبر