87967
يكشنبه  25  آذر  1397
پنجشنبه , 17 اسفند 1396 ساعت 11:35

دادستان قم تاکید کرد:

برخورد قاطع با برهم زنندگان آرامش مردم در چهارشنبه آخر سال

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم گفت: مغازه‌هایی که مبادرت به فروش مواد محترقه کنند تا اطلاع ثانوی پلمب و خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که در حین حرکت مبادرت به استفاده از مواد محترقه کنند توقیف و استفاده کنندگان از مواد محترقه نیز دستگیر و تا پایان تعصیلات نوروز بازداشت خواهند شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم از صدور دستورات قضایی خطاب به نیروی انتظامی و سایر ضابطین در خصوص چهارشنبه آخر سال خبر داد.

وی با هشدار به مخلین نظم و امنیت در چهارشنبه آخر سال و ابلاغ دستورات قضایی لازم جهت برخورد با این افراد گفت: اصناف و مغازه‌هایی که مبادرت به فروش مواد محترقه کنند تا اطلاع ثانوی پلمب و پرونده قضایی برای مالک آن تشکیل خواهد شد.

این مقام قضایی اضافه کرد: همچنین خودرو‌ها و موتورسیکلت‌هایی که در حین حرکت مبادرت به استفاده از مواد محترقه و سلب آسایش عمومی شوند توقیف شده و استفاده کنندگان از مواد محترقه نیز دستگیر و تا پایان تعصیلات نوروز بازداشت خواهند شد.

کاهه ادامه داد: مقرر شده جهت حفظ هرچه بیشتر امنیت مردم، افرادی که در سال‌های گذشته مبادرت به تولید و استفاده مواد محترقه کرده بودند تحت رصد قرار گرفته تا از تکرار اقدامات مشابه آنان پیشگیری به عمل آید.

دادستان عمومی و انقلاب استان قم در پایان گفت: گشت‌های انتظامی و امنیتی متشکل از تیم‌های عملیاتی ضابطین مختلف از امروز در سطح شهر حضور خواهند یافت و با هرگونه اخلال در نظم و امنیت و برهم زنندگان آسایش مردم برخورد قاطع قضایی خواهند کرد.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه