201053
دوشنبه  19  آذر  1397
جمعه , 19 آبان 1396 ساعت 14:26

جانشین فرمانده نیروی انتظامی:

60 درصد زوار اربعین وارد کشور شدند/ کاهش 40 درصدی سوانح رانندگی منجر به فوت در اربعین امسال

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ورود 60 درصد از زائران اربعین به کشور ،گفت: سوانح رانندگی منجر به فوت در اربعین امسال 40 درصد کاهش یافت.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار اسکندر مومنی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال نسبت به سال گذشته با انضباط و امنیت و آرامش بیشتر برای زوار اربعین حسینی برنامه‌ریزی شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: زیرساخت‌ها نسبت به سال گذشته بهتر فراهم و حضور همه دستگاه‌ها، سازمان‌ها و ... گسترده تر شده بود.

وی ادامه داد: نیروهای مسلح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی انتظامی با همه توان در این عملیات شرکت داشتند و پلیس مرزبانی، یگان ویژه، پلیس راهور، پلیس پیشگیری، پلیس امنیت و ... از جمله پلیس‌های حاضر در میدان بودند.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: با هماهنگی همه دستگاه‌ها و تلاش همه، امسال انضباط بیشتری بر تردد زوار و آرامش بیشتری در مراسم اربعین حاکم و امنیت زوار به طور کامل فراهم بود.

سردار مومنی تصریح کرد: در راس همه نیز همکاری زوار با نیرو‌های پلیس بود که با مدیریت سفر خود و برنامه‌ریزی‌، مشکلات نسبت به سال قبل کمتر شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: خوشبختانه عبور غیر مجاز از مرزهای قانونی صورت نگرفت و تنها تعداد اندکی از محیط‌های اطراف و مناطق کوهستانی عبور کردند که برخی از آنان نیز دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.

وی ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده در اربعین امسال در مقایسه با سال گذشته 40درصد سوانح رانندگی منجر به فوت کاهش یافته است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه