سه شنبه  28  خرداد  1398
پنجشنبه , 19 مهر 1397 ساعت 20:48

فتاح در دیدار با مسئولان استان آذربایجان شرقی:

هیچ‌ فردی در نوبت دریافت خدمات کمیته امداد نیست

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: هم‌اکنون هیچ فردی پشت نوبت دریافت خدمات از کمیته امداد نیست. 

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از کمیته امداد، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه ۶۰۰ هزار خانوار وارد چرخه حمایتی این نهاد شده‌اند اعلام کرد: هم‌اکنون هیچ فردی پشت نوبت دریافت خدمات از کمیته امداد نیست. 

وی با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های این نهاد اشتغال‌زایی برای مددجویان است گفت: تا پایان امسال ۲۷۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال‌زایی به به مددجویان پرداخت می‌شود.

فتاح راغب بودن بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی را خوش حسابی مددجویان و عملکرد کمیته امداد دانست و افزود: اگر مددجویی نتواند اقساط خود را به موقع پرداخت کند کمیته امداد این اقساط را پرداخت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در شش ماه نخست امسال مشارکت مردم استان آذربایجان شرقی ۴۰ درصد رشد داشته است اعلام کرد: : رشد ۲۱ درصدی صدقه در این استان نشان دهنده اعتماد مردم به کمیته امداد است. 

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه متوسط کمک‌های حامیان به ایتام ۲۲۵ هزار تومان افزود: این رقم در در شهرستان میانه ۴۰۰ هزار تومان است که از میانگین کشوری بالاتر است. 

وی گفت: ماه آینده حدود هفت هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/317387
فتاح برای سومین بار به کرمان می‌رود

فتاح برای سومین بار به کرمان می‌رود

نویسنده و راوی کتاب «فرنگیس» با رهبر انقلاب دیدار کردند

نویسنده و راوی کتاب «فرنگیس» با رهبر انقلاب دیدار کردند

خبر خوش فتاح برای نوعروسان نیازمند

خبر خوش فتاح برای نوعروسان نیازمند

فتاح: فعالیت بازرگانی برای کمیته امداد ممنوع است

فتاح: فعالیت بازرگانی برای کمیته امداد ممنوع است

تعداد اخبار امروز گروه : 3 خبر