پنجشنبه  31  مرداد  1398
يكشنبه , 04 مرداد 1394 ساعت 10:02

همراه با مسابقات تیمی دانشگاه آزاد اسلامی/5

مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های تیمی آغاز شد

مسابقات سراسری رشته‌های تیمی دانشگاه آزاد اسلامی با رقابت بیش از 3 هزار دانشجوی دختر و پسر به میزبانی 8 واحد دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار آنا، مسابقات سراسری رشته‌های تیمی دانشگاه آزاد اسلامی در سه دسته 8 تیمی، 10 تیمی و 10 تا 15تیمی (دسته سوم) از صبح امروز به میزبانی 8 واحد دانشگاه آزاد اسلامی در شهرهای فیروزکوه، سمنان، شهرکرد، همدان، قائم‌شهر، کرج، مبارکه و نجف‌آباد آغاز شد. برخی از بازی‌ها نیز از عصر امروز آغاز می‌شود.

مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته والیبال، بسکتبال و فوتسال در بخش دختران و پسران مشترک است، اما رشته‌های فوتبال و هندبال فقط در بخش پسران برگزار می‌شود.

رقابت دیدنی دختران بسکتبالیست دانشجو در همدان/ کرمانی‌ها نیامدند

مسابقات بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی با حضور 7 تیم برتر دسته اول از صبح امروز به میزبانی همدان در سالن ورزشی امام علی (ع) آغاز شد.

صبح امروز در مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها قرار بود هشت تیم همدان، مازندران، البرز، آذربایجان شرقی، تهران، کرمان، فارس و خراسان رضوی حضور داشته باشند که تیم کرمان به دلایلی نتوانست در همدان حضور پیدا کند.

این رقابت‌ها با حضور صنم نظامی سرپرست فنی مسابقات در دو گروه برگزار خواهد شد که در گروه «الف» تیم‌های آذربایجان شرقی، تهران، مازندران و خراسان رضوی با هم رقابت خواهند کرد. در گروه «ب» نیز تیم میزبان همدان به همراه تیم‌های البرز و فارس، سه تیم دیگر این رقابت‌ها خواهند بود.

در حاشیه برگزاری این رقابت‌ها مسئولان اجرایی کارگاه تغذیه ورزشی را برای سرپرستان برگزار می‌کنند. همچنین میزبانان برنامه‌های فرهنگی به خصوص بازدید از اماکن دیدنی و تاریخی شهر همدان را در خلال مسابقات برای ورزشکاران گنجانده‌اند.

بر اساس برنامه، این رقابت‌ها از امروز به دلیل حضور هفت تیم با سه مسابقه پیگیری می‌شود که در بازی افتتاحیه تیم میزبان همدان باید به مصاف دختران بسکتبالیست استان فارس برود.

در بازی‌های دیگر امروز مازندرانی‌ها به مصاف خراسان رضوی خواهند رفت و در آخرین بازی روز نخست پایتخت‌نشینان باید رو در روی دختران آذربایجان شرقی قرار بگیرند.

مسابقات بسکتبال قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه آزاد هم با حضور قهرمانان 20 استان کشور در قالب دو دسته از سوم تا 16 مرداد سال جاری در مجموعه ورزشی امام علی(ع) واحد همدان برگزار می‌شود.

مسابقات دسته اول از سوم تا هشتم مرداد با شرکت هفت تیم دسته دوم و سوم در یک گروه با حضور 12 تیم از 10 تا 16 مرداد برگزار می‌شود تا چهره قهرمان و تیم‌های صعود و سقوط کرده به دسته بالاتر و پایین‌تر شناخته شود.

به گفته مسئولان برگزاری مسابقات، از دسته یک دو تیم سقوط و در مقابل از دسته پایین‌تر دو تیم برتر به دسته اول این رقابت‌ها صعود خواهند کرد که این نکته بر جذابیت رقابت‌ها افزوده است.

آغاز مسابقات دسته اول سراسری هندبال دانشجویان با حضور 150 ورزشکار از 7 استان در واحد قائم‌شهر‎

مسابقات دسته اول سراسری هندبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی کشور از امروز عصر با حضور 150 ورزشکار و 7 تیم برتر دسته اول در سالن ورزشی شهدا مجتمع ورزشی واحد قائم‌شهر آغاز می‌شود.

بعد از قرعه‌کشی شب گذشته و بر اساس جدول زمان‌بندی، از عصر امروز رقابت‌ دو گروه A با تیم‌های ( البرز، کردستان، فارس و بوشهر) و گروه B با تیم‌های (لرستان، کرمانشاه و مازندران) آغاز می‌شود.

تیم ها به صورت دوره‌ای از ساعت 17 امروز در گروه A تیم‌های البرز و بوشهر، کردستان و فارس و از گروه B با استراحت تیم مازندران تیم‌های لرستان و کرمانشاه به رقابت می‌پردازند. این دوره از مسابقات در 3 دسته از سوم مرداد سال جاری آغاز و تا بیست و پنجم مرداد به همت معاونت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد قائم شهر برگزار می‌شود.

قرعه کشی لیگ دسته اول مسابقات والیبال سراسری دانشجویان پسر در واحد فیروزکوه

به گزارش خبرنگار آنا، صبح امروز در حضور مهندس کتال نماینده معاونت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر توسلی رئیس انجمن والیبال و ناظر فنی مسابقات، شفق مسئول فنی مسابقات و جعفرپور سرپرست فنی مسابقات و سرپرستان تیم‌های والیبال دانشجویی از واحد‌های استان مرکزی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، کرمان، تهران، بوشهر، مازندران و کرمانشاه قرعه کشی مسابقات سراسری والیبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در واحد فیروزکوه برگزار شد.

در این مسابقات همه تیم‌ها باید با یکدیگر در دو گروه و دو دور مقدماتی و نهایی بازی کنند تا تیم‌های اول تا هشتم مشخص شوند. هر تیم برای بردن باید دو دست از سه دست بازی را ببرد. دو دست اول 15 امتیازی و دست سوم 25 امتیازی خواهد بود.

در ادامه قرعه کشی دور نخست بازی‌ها انجام و مقرر شد ساعت 3 بعدازظهر امروز تیم مازندران با کرمانشاه، ساعت 4 بعدازظهر خراسان جنوبی با بوشهر و 6 و نیم عصر امروز خراسان رضوی با کرمان و نهایتا در ساعت 7 و نیم عصر امروز تیم تهران با تیم مرکزی مسابقات خود را برگزار کنند.

تمامی مسابقات لیگ دسته اول در بعد از ظهر و از ساعت 15 و در سالن ورزشی المهدی (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار خواهد شد.

قرعه‌کشی فوتسال کشوری خواهران در سالن اجتماعات واحد مبارکه برگزار شد

قرعه کشی فوتسال کشوری خواهران دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد مبارکه هم شامگاه شنبه در سالن اجتماعات با حضور مربیان و سرپرستان تیم‌های استان برگزار شد.

دکتر علیرضا حاجی کریمی معاون دانشجویی واحد مبارکه، سیدرضا هاشمی رئیس اداره حراست، حسن ابراهیمی کارشناس فرهنگی، حجت اله پاکاری کارشناس تربیت بدنی و الیاس جباری مدیر امور دانشجویی واحد مبارکه قرعه کشی را انجام دادند.

در مسابقات فوتسال خواهران که در 22 روز انجام می‌شود 31 تیم از دانشگاه‌های سراسر کشور حضور دارند. این مسابقات در 3 دسته برگزار می‌شود، مسابقات دسته اول شامل 8 تیم که از سوم تا هشتم مرداد با حضور تیم‌هایی از استان تهران، ایلام، فارس، آذربایجان شرقی، خوزستان،گیلان ،گلستان و کرمان در واحد مبارکه آغاز شد.

در قرعه‌کشی به عمل آمده در دو گروه «الف»، تیم‌های استان فارس، ایلام، خوزستان، کرمان و در گروه «ب» تیم‌های استان تهران، گیلان، آذربایجان شرقی و گلستان به رقابت می‌پردازند.

قرعه‌کشی مسابقات کشوری والیبال خواهران در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

به گزارش آنا، قرعه کشی مسابقات کشوری والیبال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد شهرکرد شب گذشته با حضور دکتر محمد خسروی معاون دانشجویی واحد شهرکرد، علی همتیان مسئول تربیت بدنی واحد شهرکرد، مربیان و سرپرستان تیم‌های 8 استان برگزار شد.

در این دوره از مسابقات 31 تیم از دانشگاه‌های سراسر کشور حضور دارند. این مسابقات در 3 دسته برگزار می‌شود، مسابقات دسته اول شامل 8 تیم که از سوم تا هشتم مرداد با حضور تیم‌هایی از استان تهران، مازندران، فارس، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، لرستان و کرمان در واحد شهرکرد آغاز شد.

در قرعه‌کشی به عمل آمده تیم های فارس و لرستان، مازندران و سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و کرمان، تهران و آذربایجان شرقی چهارم مرداد و تیم های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی، تهران و کرمان، مازندران و لرستان، فارس و سیستان و بلوچستان پنجم مرداد، سیستان و بلوچستان و لرستان، فارس و مازندران، آذربایجان شرقی و کرمان و تهران و خراسان رضوی ششم مرداد به رقابت می‌پردازند.

تیم‌های شرکت کننده از امروز رقابت‌های خود را در دسته اول مسابقات والیبال در مجموعه ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد آغاز کردند.

پرتاب نخستین توپ در مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در سمنان

با انجام قرعه‌کشی و مشخص شدن گروه بندی، تیم های حاضر در مسابقات بسکتبال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی رقبای خود را شناختند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، شب گذشته و در جریان جلسه فنی مسابقات، با انجام مراسم قرعه کشی و تعیین گروه بندی، تیم های شرکت کننده در دو گروه یک و دو مسابقات قرار گرفتند. تیم های قزوین، گیلان، خوزستان و چهار محال و بختیاری در گروه اول و تیم‌های مرکزی، اصفهان، مازندران و کرمانشاه در گروه دوم مسابقات رقابت می‌کنند.

بر اساس جدول تیم های اول و دوم هر گروه برای تعیین تیم‌های فینالیست و تیم‌های سوم و چهارم گروه برای تعیین دو تیم سقوط کننده به دسته دو مسابقات از روز سوم با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

مسابقات این دوره با رقابت دو تیم قزوین و چهارمحال بختیاری از صبح روز یکشنبه آغاز و افتتاحیه رسمی مسابقات از ساعت 15 همان روز برگزار می‌شود و تکلیف قهرمان مسابقات در روز چهارشنبه مشخص خواهد شد. مسابقات بسکتبال دسته اول قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی با حضور 8 تیم از امروز در سمنان آغاز می‌شود.

آغاز مسابقات دسته اول سراسری فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در واحد نجف آباد

مسابقات دسته اول فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی کشور از امروز یکشنبه 4 مرداد با حضور 110 ورزشکار، مربی، سرپرست و داوران و 7 تیم برتر دسته اول در سالن ورزشی پوریای ولی واحد نجف‌آباد آغاز می‌شود.

دکتر سلیمانی معاون دانشجویی واحد نجف‌آباد با بیان اینکه تمامی امکانات برای میزبانی شایسته از دانشجویان ورزشکار در این واحد مهیا است، گفت: بعد از ورود تیم‌ها به دانشگاه شب گذشته مراسم قرعه کشی در مجموعه ورزشی پوریای ولی واحد انجام شد و بر اساس جدول زمان‌بندی، رقابت‌ دردو گروه A با تیم‌های خراسان رضوی، مازندران، خوزستان،گیلان و درگروه B با تیم‌های قم، کهکیلویه، قزوین آغاز می‌شود واین رقابت ها از ساعت 16 عصرروز یکشنبه با مسابقه دوتیم خراسان رضوی و گیلان آغاز می شود.

دسته بندی تیم های فوتبال مسابقات دانشجویی کشور به میزبانی واحد کرج مشخص شد

به گزارش آنا، در مراسم افتتاحیه مسابقات فوتبال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد کرج با حضور مسئولان برگزاری مسابقات دستبه بندی تیم ها با قرعه کشی مشخص شد.

در این دسته بندی گروه A شامل: تیم های استان خوزستان، اردبیل، لرستان و کرمان بود و در گروه B تیم های گیلان، تهران، مازندران و ایلام قرار گرفتند.

دور مقدماتی بازی ها در دو محل مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به صورت همزمان برگزار خواهد شد که در مجتمع ایثار کردان در روز نخست مسابقات تیم های خوزستان و کرمان به مصاف یکدیگر می روند و تیم های اردبیل و لرستان نیز رودروی یکدیگر قرار می گیرند و بطور همزمان تیم های گیلان و ایلام و همچنین تهران و مازندران نیز در زمین چمن دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج به رقابت می‌پردازند.

در ادامه این بازی‌ها در روز دوم ابتدا تیم های تهران و ایلام در مجتمع ایثار کردان مسابقه خواهند داد و سپس در همان محل تیم های مازندران و گیلان توانایی های خود را به بوته آزمایش می گذارند. این در حالی است که در همان تاریخ تیم های اردبیل و کرمان از یک سو و لرستان و خوزستان از سوی دیگر در واحد کرج به مصاف یکدیگر می روند.

در روز سوم بازی های مقدماتی نیز دو مسابقه با حضور تیم های اردبیل و خوزستان و نیز تهران و گیلان در مجتمع ایثار و دو مسابقه نیز با حضور تیم های لرستان و کرمان و همچنین مازندران و گیلان در واحد کرج برگزار خواهد شد.

در مراسم افتتاحیه با برگزاری جلسه ای توجیهی توضیحات مبسوطی در خصوص روند برگزاری مسابقات، ترتیب آنها و نکات فنی و اجرایی مربوط به مسئولین تیم های شرکت کننده ارائه شد.

http://ana.ir/i/29671

تندیس بوعلی‌سینا برای اهدا به دانشگاه‌های جهان رونمایی می‌شود

پیاده شدن عده‌ای از قطار انقلاب برای اعتلا لازم است/به نام انقلاب در کاخ شاه نشسته‌اند

دشمن در جنگ واقعی حرفی برای گفتن ندارد/ با روشنگری مانع تکرار برجام شوید

غدیر فقط «قصه تاریخی» نیست که «روایت» شود، بلکه «غصه‌ای» هم دارد که باید آن را «درایت» کرد

اختتامیه چهارمین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار شد

نسخه الکترونیکی شماره بیست هشتم نشریه دانشجویی دید نو منتشر شد

مستند «آسوده بخواب کوروش» رونمایی شد

مردم را از سیطره دولت و سرمایه‌داران نجات دهید / با شبکه‌سازی می‌توان هر مشکل مالی را حل کرد

دانشگاه آزاد اسلامی راهبردهای فرهنگی متعالی را دنبال می‌کند

کار فرهنگی جز به‌صورت شبکه‌ای نتیجه نمی‌دهد

استقرار پایگاه اورژانس در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی

اکنون زمان عمل به مأموریت‌های محوله جهاد دانشگاهی است

زمینه‌ها و ظرفیت‌ها برای راه‌اندازی باشگاه سخنوران بشردوستی آماده است

«آسوده بخواب کوروش» راوی ارتباط محمدرضا شاه با بحرین

آماده اجرای طرح ملی اشتغال کوچک و خانگی هستیم/ اگر بینش درستی آموزش داده شود دیگر با معضل فرار مغزها مواجه نخواهیم بود

هزینه کاروان‌های عتبات دانشگاهیان افزایش خواهد یافت

آموزش‌وپرورش کنونی، محصول رابطه معیوب بازار، دولت و خانواده‌‌ است

هیئت‌های دانشجویی مذهبی باید در ایام ماه محرم و صفر فضای دانشگاه را سیاه‌پوش کنند

کارگاه تربیت مربی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برگزار شد

مبارزه با فساد باید فراجناحی، رسانه‌ای و مستند باشد