728153
پنجشنبه  22  آذر  1397
سه شنبه , 23 آبان 1396 ساعت 14:50

اعطای وام به موسسات قرآنی آسیب‌دیده در مناطق زلزله‌زده

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت از اعطای وام قرض‌الحسنه بلندمدت به موسسات قرآنی آسیب‌دیده در مناطق زلزله‌زده غرب کشور خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا به نقل از مفدا، با توجه به حادثه تلخ زلزله ۲۱ آبان‌ماه در مناطق غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه و آسیب جدی هموطنان این مناطق، اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت اقدام به اعطای وام قرض‌الحسنه به موسسات قرآنی این مناطق کرد.

پس از تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر رسیدگی فوری و همه‌جانبه به مناطق آسیب‌دیده، مقرر شد تا به موسسات فرهنگی قرآن و عترت این مناطق وام قرض‌الحسنه بلندمدت اعطا شود.

به گفته حسن محمدی مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور این اتحادیه آمادگی دارد به موسسات قرآنی آسیب‌دیده در حادثه، به‌ صورت ویژه و فراتر از سهمیه وام موسسات قرآنی تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا کند.

مبلغ این وام قرض‌الحسنه ۱۰ میلیون تومان و با بازپرداخت بلندمدت، در راستای جبران آسیب ایجادشده و جلوگیری از اخلال در روند فعالیت‌های آموزشی مؤسسات قرآنی پیش‌بینی‌شده است.

مؤسسات متقاضی دریافت این وام می‌توانند درخواست خود را با اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در میان گذاشته و پس از تایید اتحادیه، روند دریافت این وام را از سوی بانک رسالت منطقه خود پیگیری کنند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

مسابقات شنای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

مسابقات شنای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه