40760
دوشنبه  19  آذر  1397
شنبه , 30 بهمن 1395 ساعت 11:21

دکتر ولایتی قهرمانی ملی‌پوشان کشتی آزاد را تبریک گفت

رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی قهرمانی غرورآ فرین و افتخارآمیز ملی‌پوشان کشتی آزاد کشورمان در رقابت‌های جام جهانی کشتی 2017 که در کرمانشاه برگزار شد را تبریک گفت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در متن پیام دکتر علی‌اکبر ولایتی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

پیروزی ارزشمند و غرورآفرین ملی‌پوشان کشتی آزاد کشور سرافراز ایران در رقابت‌های جام جهانی به میزبانی مردم عزیز کرمانشاه و به اهتزاز درآمدن پرچم پرافتخار کشورمان در چهل و پنجمین دوره مسابقات جام جهانی کشتی آزاد، موجب افتخار، عزتمندی و خرسندی شد و بار دیگر ورزشکاران عزیز این مرز و بوم را بر قله‌های پیروزی قرار داد و موجی از شادی و سرور را در قلب ملت بزرگ ایران نشاند.

اینجانب موفقیت ارزشمند به دست آمده را که در سایه دلاورمردی‌ها و عزمی جزم برای پیروزی در این آوردگاه ورزشی محقق گردید را به همه مردم شریف ایران و به ویژه اعضای تیم ملی، مربیان، کشتی گیران غیور، کادر فنی، جامعه ورزشی تبریک عرض می‌نمایم.

این پیروزی که نمایشی از توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها و شایستگی‌های عزیزان ورزشکار بود، نویدبخش دستیابی به پیروزی و به اهتزاز‌ درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها و از جمله میادین ورزشی با حمایت و پشتیبانی ملت بزرگ و شریف ایران خواهد بود و تداوم این پیروزی‌ها و سربلندی همه ملت بزرگ ایران، قهرمانان و ورزشکاران را از درگاه الهی مسئلت می‌نمایم‌. ان‌شاء‌الله.»

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه