يكشنبه  26  خرداد  1398
شنبه , 03 شهریور 1397 ساعت 14:00

نقش لیبرمن در برهم خوردن آتش‌بس رژیم صهیونیستی با حماس

یک مقام نظامی ارشد رژیم صهیونیستی اظهارات وزیر جنگ این رژیم را درباره آتش‌بس در نوار غزه تکذیب کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از خبرگزاری اسپوتنیک، روزنامه معاریو امروز نوشت: «یک منبع ارشد نظامی سخنان آویگدور لیبرمن را که گفته بود وی هیچ ارتباطی به عوامل بر هم زننده آتش‌بس با جنبش حماس در نوار غزه ندارد تکذیب کرد.»

وی تأکید کرد:‌ «لیبرمن پشت‌ پرده همه جریان‌ها و عواملی بود که در نهایت باعث شد آتش‌بس با جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بر هم بخورد. وی از نزدیک در رایزنی‌ها و دیدارها با عوامل برهم زننده آتش‌بس حضور داشت و گزارش‌های اطلاعاتی مربوط به این موضوع را دنبال می‌کرد.»

این منبع ارشد نظامی رژیم صهیونیستی تصریح کرد لیبرمن درباره آتش‌بس با حماس در نوار غزه با مصر، قطر و امارات در ارتباط بود.

به گزارش آنا، آویگدور لیبرمن امروز در نشست فراکسیون مجلس حزب اسرائیل خانه ما مدعی شد مانورهای اخیر ارتش رژیم صهیونیستی با مشارکت نیروهای آمریکایی در اطراف نوار غزه هیچ ارتباطی با حمله به نوار غزه ندارد.

وی همچنین مدعی شد رژیم صهیونیستی قصد حمله نظامی به نوار غزه را ندارد و باید آرامش اوضاع در این منطقه حفظ و موضوعات با حفظ آرامش و بردباری بررسی شود.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در عین حال مسئولیت بحران‌آفرینی در غزه را به گردن زیرساخت‌های غزه انداخت و گفت: «همه مشکلات این منطقه مربوط به زیرساخت‌های غزه است و ما در آن نقشی نداریم.»

انتهای پیام/4077/4033

http://ana.ir/i/306404
لیبرمن: شکست سختی از حماس خوردیم

لیبرمن: شکست سختی از حماس خوردیم

ترس از غزه را باید کنار بگذاریم

ترس از غزه را باید کنار بگذاریم

انتقاد شدید لیبرمن از بنت درباره نحوه تعامل با غزه

انتقاد شدید لیبرمن از بنت درباره نحوه تعامل با غزه

تعداد اخبار امروز گروه : 17 خبر