سه شنبه  31  اردیبهشت  1398
جمعه , 16 آذر 1397 ساعت 11:22

بحران در کالیفرنیا ادامه دارد

بارش شدید باران و جاری شدن سیل در کالیفرنیا در حالی اتفاق می‌افتد که هنوز این ایالت از وضعیت بحرانی آتش‌سوزی خارج نشده است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از تایم، دومین طوفان در ظرف هفته جاری اوضاع ایالت کالیفرنیا را مجدداً وارد بحران کرده است.

درحالی‌که دولت ایالتی تمامی تلاش خود را برای بازسازی ویرانه‌های آتش‌سوزی ماه گذشته این ایالت که از آن به‌عنوان بزرگ‌ترین آتش‌سوزی تاریخ آمریکا یاد می‌شود گذاشته، این طوفان‌ها باعث سردرگمی آن‌ها شده است.

فرماندار کالیفرنیا از تمامی نیروهای امدادی خواسته است تا فرایند کار در مناطق آتش‌گرفته را متوقف کرده و برای کمک به سیل‌زدگان به جنوب این ایالت بروند.

در حال حاضر مقامات ایالتی اعلام کرده‌اند که سیل و طوفان خسارت جدی به شهرها وارد نکرده و هیچ شهروندی نیز مجروح نشده است اما همچنان وضعیت هشدار را در کالیفرنیا بالا نگاه داشته‌اند.

روز گذشته نیز فرود یک فروند هواپیما در فرودگاه لس‌آنجلس به دلیل آب‌گرفتگی باند با سانحه همراه بود که مسئولان این فرودگاه اعلام کردند در این حادثه هیچ‌یک از مسافران دچار مصدومیت جدی نشده‌اند.

مقام‌های ایالتی اظهار کرده‌اند در حال حاضر شرایط تحت کنترل است ولی اگر وضعیت به همین شکل ادامه پیدا کند، اعلام وضعیت فوق‌العاده خواهند کرد.

جنوب کالیفرنیا که در چند سال اخیر تحت تأثیر بحران خشک‌سالی شدید قرار داشت، حالا با بارش شدید باران و طوفان با جاری شدن سیل روبرو شده است.

برای بسیاری از مناطق جنوبی ایالت دستور تخلیه خانه‌ها صادر شده و همین موضوع باعث ترافیک شدید در بزرگراه‌ها و تصادف ‌های زنجیره‌ای شده است.

انتهای پیام/4093/

http://ana.ir/i/342092
افراد ناشناس مسجدی را در کالیفرنیا آتش زدند

افراد ناشناس مسجدی را در کالیفرنیا آتش زدند

 افزایش شمار قربانیان آتش‌سوزی کالیفرنیا

افزایش شمار قربانیان آتش‌سوزی کالیفرنیا

وضعیت فوق‌العاده در کالیفرنیا اعلام شد

وضعیت فوق‌العاده در کالیفرنیا اعلام شد

طوفان در راه کالیفرنیا

طوفان در راه کالیفرنیا

تعداد اخبار امروز گروه : 6 خبر