پنجشنبه  02  خرداد  1398
جمعه , 09 آذر 1397 ساعت 13:27

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام برای نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی

دانشجویان دانشگاه‏‌های علوم پزشکی تا فردا فرصت دارند که برای ثبت‌نام در سامانه انتقال و میهمانی در نیمسال دوم ۹۷-۹۸ اقدام کنند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از معاونت آموزشی وزارت بهداشت، سامانه انتقال و میهمانی دانشجویان (به جز دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (PhD) و دستیاری) دانشگاه‏ های علوم پزشکی برای نیمسال دوم ۹۸- ۹۷ از ۲۰ آبان آغاز شده است و دانشجویان تا شنبه ۱۰ آذرماه ۹۷ فرصت دارند درخواست میهمانی و یا نقل و انتقال خود را در دانشگاه مبدأ ثبت کنند.

ثبت‌نام تنها به‌صورت اینترنتی انجام می‌گیرد و دانشجویان باید پس از مطالعه و آگاهی از شرایط میهمانی و انتقال و آماده کردن اطلاعات مورد نیاز و اسکن مدارک برای ثبت درخواست انتقالی خود اقدام کنند.

پس از بررسی کارشناسان آموزش، در‌صورتی که مدارک و اطلاعات دانشجو ناقص باشد برای وی پیغامی ارسال می شود که دانشجو باید نسبت به رفع نقص مربوطه اقدام کند.

مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مبدأ و ویرایش توسط دانشجو از ۱۱ آذر تا ۲۵ آذر ۹۷ صورت می‌گیرد.

فرصت ویرایش دانشجویان از ۲۶ آذر تا ۱۰ دی ۹۷ به اتمام می‌رسد و در این زمان دانشگاه مبدأ رسیدگی کرده و نتیجه را اعلام می‌کند.

بررسی مدارک و اعلام نقص توسط دانشگاه مقصد و ویرایش توسط دانشجو در بازه زمانی ۱۱ تا ۲۳ دی‌ماه ۹۷ انجام می‌شود.

نتیجه نهایی توسط دانشگاه مقصد در تاریخ ۲۴ دی تا هشتم بهمن۹۷ اعلام می‌شود.

همچنین تاکنون دانشگاه‌های علوم پزشکی ارومیه، اصفهان، بابل، تبریز، شهرکرد، زابل، کرمان و ایران اعلام کرده‌اند که برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۸-۹۷ امکان پذیرش دانشجوی میهمان و انتقالی را ندارند و هر یک شرایط خاص خود را دارند. 

انتهای پیام/4040/خ

http://ana.ir/i/330199
دانشگاه‌ها باید تا 20خرداد درخواست مهمانی دانشجویان را بررسی کنند

دانشگاه‌ها باید تا 20خرداد درخواست مهمانی دانشجویان را بررسی کنند

ثبت‌نام نقل‌وانتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از 15 آذر آغاز می‌شود

ثبت‌نام نقل‌وانتقال دانشجویان دانشگاه آزاد از 15 آذر آغاز می‌شود

تعداد اخبار امروز گروه : 3 خبر