دوشنبه  27  خرداد  1398
جمعه , 13 مهر 1397 ساعت 12:55

باهنر:

هجمه‌ها علیه دکتر ولایتی طبیعی نیست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام معتقد است که هجمه‌های اخیر علیه مسئولان از جمله دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت امنای دانشگاه‌آزاد‌اسلامی طبیعی نیست.

به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، محمدرضا باهنر با اشاره به هجمه‌های اخیر علیه مسئولان از جمله دکتر ولایتی اظهار داشت: متأسفانه هجمه‌های چند وقت اخیر علیه مسئولان و دکتر ولایتی طبیعی نیست و این موضوع نوعی جنگ رسانه‌ای است.

وی افزود: متأسفانه علاوه بر دکتر ولایتی، شاهد هجمه‌های بی‌سابقه علیه تمامی مسئولان از جمله رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس هستیم که نیازمند هوشیاری نیز آگاهی بیشتر مسئولان و اصحاب رسانه را می‌طلبد.

باهنر گفت: این هجمه‌ها خاص دکتر ولایتی نیست و به طور کلی چنین هجمه‌هایی علیه هیچ‌کدام از مسئولان کشور نباید اتفاق بیفتد.

گفتنی است؛ در چند روز اخیر شاهد هجمه‌های بی‌سابقه و مدیریت شده از سوی برخی جریانات خاص علیه دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت امنا و هیأت مؤسس دانشگاه‌آزاد‌اسلامی هستیم.

این هجمه‌ها پس از تغییر و تحولات در سیستم مدیریتی و رویکرد دانشگاه‌آزاد‌اسلامی افزایش چشم‌گیری داشته است.

لازم به ذکر است که به گفته بسیاری از مردم و کارشناسان پس از حضور دکتر ولایتی در دانشگاه‌آزاد‌اسلامی تا حد زیادی از فسادهایی که در ادوار گذشته این دانشگاه وجود داشت، کاسته شده است.

منبع: ایسکانیوز

انتهای پیام/4072/خ

http://ana.ir/i/315696
باید برای ورود به کنوانسیون‌های بین‌المللی شرط و شروط قائل شویم

باید برای ورود به کنوانسیون‌های بین‌المللی شرط و شروط قائل شویم

هجمه مجازی علیه دستورالعمل پوشش دانشگاه آزاد اسلامی

هجمه مجازی علیه دستورالعمل پوشش دانشگاه آزاد اسلامی

14/07/1397 10:15:44 ب.ظ
چرا باید طبیعی باشد ؟ همان ناجوانمردان فتنه که راهپیمایی مردم شهر مقدس قم را به یک شعار که در دست یک روحانی بود چنان هجمه‌ای آغاز کردند که اصل راه پیمایی معیشتی مردم را را به حاشیه راندند مگر طبیعی بود؟؟؟؟ . وقتی آقای دکتر البته به حق. کسانی را که دانشگاه آزاد را ملک پدریشان می‌دانند اخراج می‌‌کنند و ترس در قلب فتنه جویان و فتنه‌گران می‌نشاند آن وقت فهمیده می‌شود این اعمال چنان هم غیر طبیعی نیست و بلکه خیلی هم طبیعی است.و نوکر صفتان کیسه‌های فراخی برای خود از این مملکت دوخته‌اند.
14/07/1397 05:40:09 ب.ظ
بی تفاوتی مسئولین مگر طبیعی است کدام مسئول در کشور وضعیت مردم را درک کرده عضو مصلحت نظام چه گلی به سر این مردم زده این آقا خونش کجاست آقازاده‌ها شغلشون چیه چقدر سرمایه دارند ویلا ها کجاست انواع ماشینها نوکر کارگر هیچ . انتظار دارند مردم بی‌احترامی بشنوند حرف نزنند
تعداد اخبار امروز گروه : 10 خبر