1100223
چهارشنبه  23  آبان  1397
جمعه , 22 تیر 1397 ساعت 09:05

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

بهترین سرمایه دانش‌آموختگان، کسب علم و دانش است

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آیین جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) گفت: شما دانش‌آموختگان در دانشگاه تجربیات و سرمایه‌هایی را به دست می‌آوردید که بهترین این سرمایه‌ها، کسب علم و دانش است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دانشگاه الزهرا (س)، غلامرضا غفاری در مراسم جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه الزهرا(س) که در برج میلاد تهران برگزار شد، گفت: شما امروز یک دوره دانشگاهی را به پایان رسانده‌اید، شما باید سرمایه‌های زیادی کسب کنید به ویژه که شما زنان فرهیخته جامعه را تشکیل می‌دهید و اگر سهمی بیشتر از مردان نداشته باشید کمتر نیز نخواهد بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: از نکاتی که باید به آن توجه کرد، شکرگزاری از نعمت‌هایی است که کسب کرده‌اید و بهترین آنها بی‌تردید جشن دانش‌آموختگی برای پایان دوره تحصیلی است. به شما و خانواده‌هایتان که در این مسیر تلاش‌ها، رنج‌ها و دغدغه‌های آنها از روزی که شما را به مهد کودک سپردند تا به امروز کشیده‌اند و تا بعدها هم خواهند کشید، تبریک می‌گویم و ان‌شاالله هرگز زحمات والدین‌تان را فراموش نمی‌کنید.

مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا (س)، نیز در این آیین با ارائه گزارشی از تاریخچه این دانشگاه گفت: دانشگاهی که حدود ۵۵ سال از عمر آن می‌گذرد با حدود ۹۰ دانشجو در ۳ رشته تحصیلی کار خود را آغاز کرد و امروز با حدود ۱۰ هزار دانشجو در ۱۵۰ رشته تحصیلی و ۱۰ دانشکده در مقاطع مختلف کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به فعالیت علمی پژوهشی خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: دانشگاه الزهرا(س) در میان دانشگاه‌های جامع دولتی از سطح بسیار خوب و رو به‌رشدی برخوردار است و شاید به گواه اطلاعات دریافتی به جرات بتوان گفت که از بین حدود ۲۶ دانشگاه جزو ۵ دانشگاه اول جامع خاص دختران در سطح جهان است.

رئیس دانشگاه الزهرا(س) گفت: امیدوارم دختران ایران زمین به عنوان سرمایه‌های ارزشمند این مرز و بوم، به زودی با تکیه بر سرمایه‌گذاری علمی خود گام‌های بلندی برای پیشرفت، توسعه و رفع مشکلات میهن عزیزمان بردارند و با استعانت از مدد الهی و بر پایه اخلاق‌مداری، تعهد، دانایی و آگاهی به عنوان فردی کارآمد پای در عرصه فعالیت‌های اجتماعی بگذارید.

جشن بزرگ دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌‌‌الزهرا با حضور ۱۸۱ دانش‌آموخته کارشناسی ارشد رشته‌های گوناگون ورودی سال ۹۳ و ۶۴۰ دانش آموخته کارشناسی ورودی سال‌های ۹۱ و ۹۲ و خانواده‌های آنها، در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

آزمون EPT نهم آذرماه برگزار می‌شود

امکان ثبت درخواست انتقالی و میهمانی دانشجویان علوم پزشکی

کنکور 98 چگونه برگزار می‌شود

ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد از 16 آذرماه

آغاز تکمیل ظرفیت رشته‌های دانشگاه فرهنگیان از فردا

تمدید مهلت ثبت نام جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد تا 30 آبان

اعلام نتایج بررسی پرونده داوطلبان دکتری استعدادهای درخشان

ثبت‌نام دوره کارشناسی‌ارشد بدون آزمون از امروز آغاز می‌شود

اسامی دانشجویان حائز جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان منتشر شد

نتایج دوره دکتری بدون آزمون حداکثر تا فردا اعلام می‌شود

انتشار نتایج دوره بدون آزمون کارشناسی ارشد پزشکی و غیرپزشکی

ثبت‌نام آزمون ارزشیابی دانش‌آموختگان داروسازی خارج از کشور

ثبت‌نام در آزمون ورودی دوره دکتری 98 از 6 آذر

آزمون EPT نهم آذرماه برگزار می‌شود

فرصت انتخاب رشته در گروه غیرپزشکی دانشگاه آزاد تا فردا

توسعه علمی باید مانند برجام در اولویت قرار گیرد

کنکور 98 چگونه برگزار می‌شود

مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن؛ شاه‌کلید اسلامی‌سازی علوم انسانی

لزوم تقویت ارتباط دانشگاه‌های کشور با جامعه و مردم

انجمن‌های علمی یکی از اثرگذارترین نهادهای مدنی در ترویج علم هستند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

 تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 23 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 23 آبان