22570
شنبه  28  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

دوشنبه , 27 فروردین 1397 ساعت 12:32

دبیرکل هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی در نشست با دکتر ولایتی:

نظارت و ارزیابی دبیرخانه هیات موسس بر مواضع اساسی و شفاف‌سازی سیستم‌ها تداوم خواهد یافت

دبیرکل هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌برنامه دبیرخانه هیات موسس در سال 97 براساس ایجاد یکپارچگی و به صورت تلفیقی با تمرکز اصلی بر نظارت موثر و تعاملی ساماندهی شده است.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، نشست صمیمانه دکتر علی اکبر ولایتی رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با دبیرکل هیأت موسس، مدیران و اعضای دبیرخانه برگزار شد.

دکتر علی محمد نوریان اظهار کرد: دکتر ولایتی یار وفادار امام(ره) و رهبری و فردی مومن، انقلابی و دانشگاهی است. بسیار خوشحالیم که در دبیرخانه هیات موسس تحت هدایت و مدیریت دکتر ولایتی هستیم، در روزهای سخت پس از پیروزی انقلاب، مسئولیت سنگین وزارت امورخارجه در اختیار ایشان بود.

وی افزود: دکتر ولایتی اندیشمند فرهیخته‌ای است که با حضور در غوطه شرقی سوریه بار دیگر تعهد عملی به مبانی انقلاب اسلامی را نشان داد. ایشان همواره خود را در مسیر خطر قرار می‌دهد.

دبیرکل هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: علی‌رغم خطرات بی‌شمار، دکتر ولایتی با آرامش، صلابت و بدون نگرانی و ترس از جنگ، در حلب و غوطه شرقی حضور پیدا کرد. خداوند این دانشمند بسیجی و دلاور را با عزت و اقتدار در پناه خود حفظ کند.

نوریان با بیان اینکه دبیرخانه هیات موسس، از مصادیق کلام معصوم «حاسبوا انفسکم قبل ان تحاسبوا» است، گفت: ارزیابی و بازرسی دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی از روش‌های پایش، نظارت، ارزیابی، ارزشیابی و اعتباربخشی صورت می‌گیرد.

وی با ارائه گزارش عملکرد دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96، تاکید کرد: گزارش‌های مربوط به کارگروه‌های تخصصی 9گانه و کمیته‌های کاری و هیات‌های عالی نظارت مناطق 12گانه، گزارش‌های مربوط به بازدیدهای میدانی و تخصصی واحدهای دانشگاهی، گزارش‌های مربوط به ساماندهی دبیرخانه هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی برای نظارت، ارزیابی و بازرسی بهتر، گزارش‌های مربوط به پیشنهادات، ارزیابی و نظارت بر فعالیت‌های دانشگاه و توسعه و تعالی آن، گزارش‌های فعالیت دفتر نظارت و پیگیری‌های ویژه دبیرخانه، تجزیه و تحلیل گزارش حسابرسی موسسه مفید راهبر و... به صورت مبسوط در بیش از 8000 صفحه تهیه و در اختیار ریاست محترم هیأت موسس و امنا قرار گرفته است.

دبیرکل هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی درباره برنامه دبیرخانه هیات موسس در سال 97 ، عنوان کرد: با عنایت به رهنمودهای مقام معظم رهبری و توجه به ابلاغیه‌های رئیس هیات موسس و هیات امنا و اسناد بالادستی، نظارت کیفی و کمی دبیرخانه بر مبانی تخصصی فعالیت‌های دانشگاه در سال 97 ادامه خواهد داشت.

نوریان ادامه داد: نظارت و ارزیابی دبیرخانه بر مواضع اساسی و شفاف‌سازی سیستم‌ها، فرآیندهای اصلی دانشگاه شامل آموزش، پژوهش، فناوری، ممیزی مالی و اقتصادی، امور زیربنایی، مسائل عمرانی، ممیزی سرمایه‌های انسانی، امور فرهنگی و اجتماعی، امور دانشجویی، پزشکی و پیراپزشکی، امور بین‌الملل، برنامه‌ریزی راهبردی و کلان، آینده‌پژوهی و... تداوم خواهد یافت.

همچنین دکتر نوریان از رابطه صمیمانه آقای دکتر فرهاد رهبر ریاست محترم دانشگاه و همکارانشان و دبیرخانه هیات موسس تشکر و سپاسگزاری کردند و آن را طلیعه‌ای برای همکاری و انجام بهتر وظایف در راستای تعالی بخشی و ارتقای کیفی دانشگاه دانستند.

دبیرکل هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برنامه دبیرخانه هیات موسس در سال 97 براساس ایجاد یکپارچگی و به صورت تلفیقی با تمرکز اصلی بر نظارت موثر و تعاملی ساماندهی شده است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

نتایج قطعی ذخیره رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام می‌شود

نتایج نهایی ذخیره رشته‌های پزشکی ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

تعیین تکلیف ذخیره‌های زیر‌گروه پزشکی و رشته دامپزشکی

راهنمای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر طهماسب کاظمی مسئول تمشیت امور مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی شد

آمادگی دانشگاه آزاد برای افزایش ظرفیت در صورت کسب مجوزهای قانونی

آغاز تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور از امروز

اعلام جزئیات برنامه هفته پژوهش سال 97/ تمرکز بر چالش‌های مهم کشور

ثبت‌نام در آزمون زبان MSRT از 29 مهرماه

نتایج آزمون EPT اعلام شد

4 هزار دانشجوی ایرانی در هند تحصیل می‌کنند

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دی ماه برگزار می‌شود

70 درصد فارغ‌التحصیلان دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای مشغول به کار هستند

ثبت‌نام در آزمون زبان MSRT از 29 مهرماه

امکان بورسیه یک‌هزار و 300 نفر در دانشگاه تهران

تحولات انقلابی در دانشگاه آزاد موجب حضور اساتید انقلابی در رده‌های مدیریتی شد

اعلام جزئیات برنامه هفته پژوهش سال 97/ تمرکز بر چالش‌های مهم کشور

همکاری دانشگاه‌های اصفهان و عراق برای برگزاری دوره‌های آموزش زبان‌ فارسی

برگزاری دوره‌های مشترک بین‌المللی با همکاری استادان دانشگاه‌ تهران

الزامات تعاملات علمی بین‌المللی دانشگاه‌ها چیست؟

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه