119393
شنبه  24  آذر  1397
چهارشنبه , 22 فروردین 1397 ساعت 14:34

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی:

معاونت‌های دانشگاه آزاد برنامه‌های خود را براساس زمان‌بندی‌های اعلام شده پیش ببرند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نخستین روزهای کاری سال جدید به منظور بررسی برنامه‌های عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 97 با معاونان و مدیران کل به صورت جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر فرهاد رهبر در دیدار نخست خود که دیروز با حضور دکتر منادی معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی و مدیران کل این معاونت برگزار شد، در جریان برنامه‌های عملیاتی معاونت پارلمانی و حقوقی دانشگاه برای سال 97 قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین در دیدار صبح امروز خود با دکتر عبدالرسول پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیران کل این حوزه برنامه‌های عملیاتی و پیشنهادات این معاونت را مورد بررسی قرار داد.

رهبر در این دیدارها با تأکید بر اینکه تمامی معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی باید برنامه‌های خود را براساس زمان‌بندی‌های اعلام شده پیش ببرند، بر اجرای برنامه‌های دانشگاه مطابق با جدول زمان بندی ارائه شده تاکید کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همچنین با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال «حمایت از کالای ایرانی» از سوی مقام معظم رهبری، خطاب به معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، خواستار توجه جدی و تلاش این معاونت در جهت حمایت از تولید داخلی شد.

وی اظهار کرد: برنامه های عملیاتی معاونت های دانشگاه آزاد اسلامی باید جامع، کامل و با در نظر گرفتن تمامی استراتژیهای این دانشگاه تهیه، تدوین و در زمان بندی ارائه شده ، اجرایی شود.

رهبر ادامه داد: اداره کل تشریفات و پیگیری های ویژه از روند اجرای برنامه ها بر اساس مذاکرات به عمل آمده در جلسات گزارش لازم را تهیه و ارائه خواهد کرد.

گفتنی است جلسه دکتر فرهاد رهبر با معاونان دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز در دیدار با دکتر رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و مدیران ذیربط ادامه می یابد و در روزهای آتی سایر معاونان به ارائه راهکارها و برنامه های خویش خواهد پرداخت.

لازم به ذکر است در تمامی این جلسات دکتر محمدصادق ضیائی مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضور دارند.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه