1419910
چهارشنبه  30  آبان  1397
سه شنبه , 10 بهمن 1396 ساعت 10:44

دکتر علی‌اکبر ولایتی در دیدار با مدیران رسانه‌های دانشگاه آزاد:

نقد دولت منجر به سیاه‌نمایی علیه دستاوردهای نظام نشود

نشست صمیمی دکتر علی‌اکبر ولایتی، رئیس هیات‌موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای شورای سیاستگذاری، مدیران و سردبیران رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی شامل خبرگزاری آنا، روزنامه فرهیختگان و خبرگزاری ایسکانیوز در بیمارستان مسیح دانشوری برگزار شد و سردبیران رسانه‌های این دانشگاه نظرات و دیدگاه‌های خود را درباره تحولات صورت‌گرفته مطرح کردند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علی‌اکبر ولایتی در این نشست ضمن تشکر از زحمات مدیران رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از اقدامات ارزشمند طی یک سال گذشته تحول در رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی است.

رئیس هیات‌موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی باید موضع انقلابی داشته باشند، بیان داشت: امروز در روزنامه فرهیختگان افراد شاخص و جوهرداری قلم می‌زنند و محتوای وزینی منتشر می‌شود. خبرگزاری آنا و ایسکانیوز هم رشد خوبی در مدت کوتاه هفت ماه داشته‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تبیین انقلابی‌گری در عرصه رسانه پرداخت و تصریح کرد: یکی از شاخص‌های انقلابی‌گری نقد منصفانه و منطقی درخصوص عملکرد دستگاه‌ها و نهادهای مختلف کشور از جمله دولت است.

ولایتی با بیان اینکه نقد دولت نباید موجب سیاه‌نمایی علیه دستاوردهای نظام شود، اظهار داشت: رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی باید در اطلاع‌رسانی درخصوص اقدامات مثبت و دستاوردهای نظام پیشتاز باشند.

رئیس هیات‌موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی یکی دیگر از شاخص‌های انقلابی‌گری در رسانه‌ها را شجاعت، صراحت و تشخیص و اقدام به نگام در دفاع از مبانی انقلاب اسلامی دانست و گفت: در مسیری که آغاز کرده‌اید با صلابت و بدون واهمه از قضاوت‌های نابجای برخی افراد مذبذب و رسانه‌های ضد انقلاب به پیش بروید.

او در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اهمیت سپاه قدس به‌عنوان بازوی نظام، مردم و مقام معظم رهبری در تامین امنیت منطقه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی هم در عرصه علم و فناوری باید چنین نقش و جایگاهی برای مردم و مقام معظم رهبری داشته باشد.

ولایتی با بیان اینکه عزت و ذلت دست خداست، ادامه داد: هر کسی می‌خواهد در این مسیر افتان و خیزان بیاید، همان بهتر که نیاید.

رئیس هیات‌موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی بیان داشت: مسیر تحول در دانشگاه آزاد اسلامی با قدرت ادامه پیدا خواهد کرد و ما نگران قضاوت‌های افرادی که دل در گرو انقلاب اسلامی ندارند، نیستیم.

در ادامه این نشست برخی مدیران و سردبیران رسانه‌های دانشگاه آزاد اسلامی نظرات و دیدگاه‌های خود را در‌خصوص تحولات صورت‌گرفته بیان کردند.

تمرکز روی باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران به منظور مشارکت دادن دانشجویان در تولید پیام، اهتمام به راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی، حرفه‌ای‌گری در عین التزام به اسلامی بودن رسانه با میدان دادن به جوانان مومن انقلابی، توسعه دیپلماسی رسانه‌ای و پارلمانی و ضرورت خروج جبهه انقلاب از مهجوریت در دانشگاه آزاد اسلامی از مهم‌ترین این محورها و موضوعات بود.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

ثبت‌نام دوره دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد از امروز آغاز می‌شود

اصلاح برخی کدرشته‌‌های دانشگاه فرهنگیان در تکمیل ظرفیت کنکور

نتایج داوطلبان دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان اعلام شد

آغاز ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری سال 98 از ششم آذرماه

ثبت‌نام متقاضیان هیأت علمی دانشگاه آزاد تا 30 آبان ادامه دارد

ثبت‌نام بیش از 3 هزار نفر در فراخوان جذب دانشگاه آزاد

کلینیک دندانپزشکی درمانگاه قدس راه‌اندازی شد

هنوز مشکل ارزی انتشار مقاله‌های بین‌المللی حل نشده است

مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

مهلت ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تمدید شد

ثبت‌نام 8 هزار نفر در دوره‌های کاردانی و کارشناسی

آغاز ثبت‌نام در آزمون دوره دکتری سال 98 از ششم آذرماه

توسعه علمی باید مانند برجام در اولویت قرار گیرد

هنوز مشکل ارزی انتشار مقاله‌های بین‌المللی حل نشده است

ضرایب منابع آزمون پذیرش دستیار رشته‌های تخصصی داروسازی اعلام شد

داوطلبان آزمون دکتری 98 به مواد امتحانی و ضرایب توجه کنند

آغاز تغییر محل آزمون دانشجویان پیام‌نور

ورک‌شاپ طراحی لباس برگزار می‌شود

رشته‌های مورد تأیید آزمون دوره‌های دکتری تخصصی داروسازی 98

ثبت‌نام 29 هزار نفر در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 30 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 30 آبان