727842
پنجشنبه  22  آذر  1397
سه شنبه , 23 آبان 1396 ساعت 17:38

خبرنگار اعزامی آنا گزارش می‌دهد:

دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه پیشتاز کمک به زلزله‌زدگان

امکانات دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه هم‌اکنون در اختیار ستاد بحران استانداری و نیروهای هلال احمر قرار گرفته است و کاروان‌های امدادی این دانشگاه اقلام مورد نیاز را در میان آسیب‌دیدگان توزیع می‌کنند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری آنا از سرپل ذهاب، دانشگاه آزاد اسلامی بعد از وقوع زلزله در این منطقه بلافاصله با تشکیل جلسات فوری و نیز ستاد اسکان فعالیت‌های امدادی خود را آغاز و کاروان‌های امدادی این دانشگاه به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

گروه امدادی دانشگاه آزاد در روز اول بعد از وقوع زلزله متشکل از کارمندان به همراه رئیس و هیات‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه به منطقه اعزام شدند. اولین محموله این دانشگاه در قالب 6هزار بطری آب معدنی و یک تن خرما و 2 هزار بطری آب به همراه مقدار زیادی مواد خوراکی توسط واحد سماء در بین بازماندگان تقسیم شد.

همچنین 2 اتوبوس این دانشگاه برای انتقال پزشکان و پرستاران به منطقه و نیز اعزام دانشجویان بسیجی و اردوهای جهادی عملیاتی دانشگاه آزاد اسلامی برای کمک و امدادرسانی به حادثه‌دیدگان اختصاص یافته است.

روز گذشته نیز محموله دیگری شامل انواع مواد غذایی توسط این دانشگاه به مناطق زلزله‌زده فرستاده شد. بسیاری از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه هم‌اکنون در اختیار ستاد بحران استانداری و نیروهای هلال احمر قرار دارد. تشکل‌های دانشجویی نیز که با قرارگاه خاتم همکاری دارند در منطقه مستقر و مشغول انجام فعالیت‌های امدادی هستند.

جهادگران دانشگاه آزاد اسلامی کماکان در سطح شهر و مناطق آسیب‌دیده مشغول جمع‌آوری مواد موردنیاز برای حادثه‌دیدگان هستند و تا ساعتی دیگر نیز محموله دیگر این دانشگاه در بین بازماندگان توزیع می‌شود.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نشست هم‌اندیشی کانون‌های هلال احمر دانشگاه‌های تهران برگزار شد

نشست هم‌اندیشی کانون‌های هلال احمر دانشگاه‌های تهران برگزار شد

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

اخبار برگزیده گروه

آخرین اخبار

تعداد اخبار امروز گروه : 2 خبر