36699
يكشنبه  29  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جمعه , 02 تیر 1396 ساعت 17:30

سردار جوانی:

در حمله موشکی سپاه، 170 فرمانده داعش در دیرالزور به هلاکت رسیدند

مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایران اسلامی کانون الهام‌بخش ملت‌ها شده و به برکت انقلاب اسلامی در سراسر انتفاضه‌ها شکل گرفته است.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا از ایسنا، سردار یدالله جوانی در جمع راهپیمایان روز قدس در ایلام اظهار داشت: 38 سال پیش امام خمینی(ره) با درایت و دوراندیشی جمعه آخر سال را روز قدس اعلام کردند و امروز در سراسر جهان این روز به روز اسلام، روز امت اسلامی و روز دفاع از ممستضعفان جهان تبدیل شده است.

وی با بیان این‌که «نامگذاری روز جهانی قدس دستاوردی بزرگ پس از پیروزی انقلاب اسلامی است»، تصریح کرد: نگاه امام مبنای عمل جمهوری اسلامی واقع شد و در اولین روزهای پیروزی انقلاب سفارت اسراییل را به سفارت فلسطین تبدیل و در آن فضا امام روز جهانی قدس را اعلام کردند و ایران اسلامی کانون الهام‌بخش ملت‌ها شد و انتفاضه‌ها شکل گرفت.

وی با تاکید بر این‌که «تصرفات اسراییل بعد از پیروزی انقلاب متوقف شد و جریان‌های مقاومت و حزب‌الله لبنان شکل گرفت»، ادامه داد: امروز وقتی صحنه را نگاه می‌کنیم رژیم صهیونیستی که به فکر نیل تا فرات بود، الان همه صاحب‌نظران جهان و حتی کارشناسان خودشان نسبت به فروپاشی رژیم صهیونیستی هشدار می‌دهند و این رژیم منحوس الان به فکر موجودیت خودش نیست. مثلا در حنگ 33 روزه که خیال می کرد در یک هفته حزب الله را نابود می‌کند ولی شکست بزرگی خورد. پیروزی فلسطین به برکت انقلاب اسلامی است، وقتی آمریکایی‌ها و دولت‌های مرتجع منطقه مقاومت را جدی دیدند مایوسانه وارد عمل شدند و امروز باید با نگاه به گذشته توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را بشناسیم و با حضور در صحنه نقشه‌ها را خنثی کنیم تا روزی مسلمانان به امامت ولی امر مسلمین در بیت المقدس نماز بخوانند.

مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه تصریح کرد: باید همیشه در صحنه باشیم؛ چراکه قدرت‌های شیطانی به شدت نگران فروپاشی خود هستند، امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ایران نگاه کنید چند ده میلیون نفر به صحنه آمده‌اند و خداوند وعده نصرت و پیروزی داده است. در لشکر کشی امریکا به افعانستان و عراق بهانه مبارزه با تروریسم داشتند و وارد منطقه شدند و بعد از آن گروهک‌هایی مانند داعش را تشکیل دادند ، حال سوال اینجاست که شما هدف مبارزه با تروریسم داشتید این گروه ها چیست؟ شما که به دنبال صلح هستید این هزینه ها برای این گروهک ها چیست؟ این‌ها برای ساکت کردن قیام‌ها و گروه‌های مبارز ملت ایران است . هر کاری می‌کنند ولی می‌بیند که نتیجه عکس می‌دهد آن‌ها به دنبال شکست انقلاب اسلامی هستند که این خواسته را به گور خواهند برد.

وی با بیان این‌که «ملت ایران به لحاظ قدرت دفاعی در موقعیتی هستند که دشمنان جرات ندارند کاری کنند» ادامه داد: لذا آن‌ها به دنبال جنگ‌های نیابتی قومی و قبیله‌ای هستند ، آن‌ها به دنبال وارد شدن جنگ با ایران بودند و سرانجام چند ترقه در تهران منفجر کردند و 17 نفر از شهروندان‌مان را شهید کردند که یک هزارم شهدای ترور دهه اول شصت هستند و این خیانت‌ها در اراده ملت ایران خللی وارد نخواهد کرد.

وی با بیان این‌که «در حادثه تروریستی تهران مردم ما مثل کشورهای اروپایی نبودند و نه تنها از صحنه نرفتند بلکه برای کمک وارد صحنه شدند»، تصریح کرد: در آن روز فرمانده کل سپاه و جانشین و فرمانده نیروی زمینی سپاه وارد مجلس شدند که پیام داشت و آن این بود که سپاه در صحنه حضور دارد و از دشمن انتقام خواهد گرفت و سرانجام با آن حمله موشکی سیلی به داعش زد و قلب ملت ایران با شلیک 6 موشک ذوالفقار شاد شد و 170 نفر از فرمانده هان داعش در دیرالزور به هلاکت رسیدند.

مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه با تاکید بر ضرورت تقویت قدرت دفاعی و موشکی ایران گفت: در صحنه بودن و داشتن قدرت دفاعی دو ویژگی مردم ایران است و باور داریم که آن جمله امام راحل عینیت پیدا خواهد کرد که «اسراییل باید از صحنه روزگار محو شود» و بدون شک در حال محو شدن است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

ارتباط ربایش مرزبانان ایرانی با قتل خاشقجی چیست؟

باید فیلم سینمایی ملاقات سال 65 روحانی را به جشنواره برسانیم

تغییر در کابینه ضرورت امروز کشور/ پشت پرده تقابل نوبخت و جهانگیری

واقعیت چیست؟ امیدوار باشیم یا ناامید؟

تخریب اربعین با چاشنی تفرقه‌افکنی انگلیس

CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد

از هشدار وزیر کشور به زائران اربعین تا تأیید ربایش مرزبانان ایرانی

جایگاه هیأت نظارت مجمع تشخیص مصلحت در مصوبه CFT

از تأکید رهبر معظم انقلاب بر پیشرفت مرزهای دانش تا راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا

برگزاری مراسم بزرگداشت مادر شهیدان مغنیه

تغییر آخوندی، تأثیری در بازار مسکن ندارد

واکنش پناهیان به بالا رفتن هزینه‌های اربعین

جایگاه هیأت نظارت مجمع تشخیص مصلحت در مصوبه CFT

برگزاری مراسم بزرگداشت مادر شهیدان مغنیه

واقعیت چیست؟ امیدوار باشیم یا ناامید؟

از استعفای وزیر راه تا خبر خوش وزیر دفاع

از هشدار وزیر کشور به زائران اربعین تا تأیید ربایش مرزبانان ایرانی

ارتباط ربایش مرزبانان ایرانی با قتل خاشقجی چیست؟

از تأکید رهبر معظم انقلاب بر پیشرفت مرزهای دانش تا راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا

تخریب اربعین با چاشنی تفرقه‌افکنی انگلیس

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه