سه شنبه  31  اردیبهشت  1398
چهارشنبه , 18 مهر 1397 ساعت 22:08

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

کارمند ناجا تندیس زنده غیرت است/ قدرت‌های جهانی در پی بر هم زدن امنیت ایران هستند

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: یک فرد نیروی انتظامی تجسم و تندیس زنده‌ای از شرافت، غیرت، تعصب، ایمان، گذشت و فداکاری و حس مسئولیت‌شناسی است.

به گزارش حوزه امنیتی و دفاعی گروه سیاسی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین سلامی در جمع کارکنان انتظامی استان فارس ضمن تبریک هفته ناجا به دلاور مردان نیروی انتظامی، اظهار کرد: یک فرد نیروی انتظامی تجسم و تندیس زنده‌ای از شرافت، غیرت، تعصب، ایمان، گذشت و فداکاری، سعه‌صدر و حس مسئولیت شناسی است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: اگر هر جامعه‌ای حیات، نشاط، قوام و آرامش جریان زندگی‌اش تحقق پیدا کند، آن جامعه امن و دارای آرامش است.

سلامی بلدیه، عدلیه و نظمیه را سه رکن بقای یک جامعه عنوان کرد و گفت: نظمیه یعنی انتظام بخشیدن به نظام سیاسی، اجتماعی و فرهنگی یک کشور که بخش مهمی از عنصر حیات یک جامعه را تشکیل می‌دهد.

وی گفت: وقتی امنیت وجود دارد، هیچ کسی حس خاصی ندارد و همه چیز آرام است ولی اگر در گوشه‌ای از یک کشور بزرگ اتفاق کوچکی بیفتد، همه نگران می‌شوند، انتقاد و اعتراض می‌کنند و در این زمان است که همه قدر امنیت را می‌دانند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنان وسیعی ائتلاف کرده‌اند تا امنیت این جامعه را متزلزل کنند، افزود: ما متفاوت از سایر کشورهای دنیا هستیم چراکه همه قدرت‌های عالم با تمام توانمندی‌های خود برای اینکه محیط امن ما را خدشه‌دار کنند، با هم متحد شده‌اند، ولی ما به برکت وجود شما ایمن هستیم.

سلامی در ادامه با اشاره به اینکه بین سیاست خارجی و امنیت داخلی یک کشور ارتباط مستقیم وجود دارد، افزود: اگر ما امروز در مقابل دشمنان خود کوتاه نمی‌آییم و با آنها درگیر هستیم، این را مدیون اعتبار و امنیت داخلی خود هستیم.

وی در پایان گفت: با احساس عمیق قلبی از همه تلاش‌های شبانه‌روزی، طاقت‌فرسا و مؤثر کارکنان نیروی انتظامی و سردار گودرزی فرمانده دلاور، همیشه در صحنه، اهل تدبیر، انقلابی و خوش‌نام انتظامی استان فارس تقدیر و تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/317217
بزرگداشت دانشجویان فداکار وظیفه نهادهای فرهنگی است

بزرگداشت دانشجویان فداکار وظیفه نهادهای فرهنگی است

ایثار به‌عنوان فرهنگی ریشه‌دار، راه‌حلی اجتماعی است

ایثار به‌عنوان فرهنگی ریشه‌دار، راه‌حلی اجتماعی است

معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سلامی جایگزین آبرومند شد

معاون هماهنگ کننده سپاه تغییر کرد/ سلامی جایگزین آبرومند شد

شهرهای موشکی ایران قابل شناسایی نیستند

شهرهای موشکی ایران قابل شناسایی نیستند

سردار سلامی وارد مناطق زلزله‌زده کرمانشاه شد

سردار سلامی وارد مناطق زلزله‌زده کرمانشاه شد

تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر