يكشنبه  05  خرداد  1398
چهارشنبه , 18 مهر 1397 ساعت 16:03

در پیام تقدیر نماینده ولی فقیه در سپاه از رهبر معظم انقلاب اسلامی:

کلام پرصلابت حضرت‌عالی با آرامش برخاسته از بصیرت همراه بود

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از حضور رهبر انقلاب اسلامی در اجتماع عظیم بسیجیان تشکر کرد و نوشت: کلام پرصلابت حضرت‌عالی همچون همیشه با طمأنینه‌ای برخاسته از بصیرت همراه بود.

به گزارش حوزه دفاعی و امنیتی گروه سیاسی خبرگزاری آنا از سپاه‌نیوز، در پی برگزاری اجتماع پرشور بسیجیان در ورزشگاه آزادی تهران و حضور و سخنرانی فرماندهی معظم کل قوا، حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی‌صادقی در پیامی از حضور امیدبخش و معنوی  معظم‌له قدردانی کرد.

در این پیام آمده است: با احترام، ضمن مسئلت سلامتی کامل، طول عمر بابرکت و عزت روزافزون برای حضرت مستطاب عالی به استحضار می‌رساند، خبر حضور آن حضرت در جمع با شکوه ده‌ها هزار نفری فرزندان بسیجی‌تان در ورزشگاه آزادی، ارزشمندترین هدیه‌ای بود که از چند روز قبل روح وجان جوانان مؤمن و انقلابی این سرزمین را مملو از شوق و ایمان کرده بود. با فرارسیدن صبحدم روز دیدار، این آرزو با زیارت جمال پرنورتان محقق شد.

این پیام می‌افزاید: کلام نافذ و پرصلابت حضرت‌عالی همچون همیشه با آرامش و طمأنینه‌ای برخاسته از بصیرت و ایمان و یقین همراه بود و نور امید و پیروزی را بر جان حضار می‌تاباند. جوانان عاشق جهاد و شهادت، مشتاق آن بودند که از رهبر و مقتدایشان پیرامون چشم‌انداز پیش‌ روی انقلاب اسلامی بشنوند و از وظایف و مسئولیت‌هایشان در مسیر تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و مقابله با دشمنان این ملت آگاه شوند که رهنمودهای داهیانه‌تان آشکارتر از گذشته راهگشای آنان بود.

در ادامه این پیام آمده است: در این جلسه بزرگ و باشکوه که با توجه به موقعیت حساس کشور، منطقه و جهان، در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی تشکیل شده بود، سخنان گهرباری از عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی و شکست‌ناپذیری ملت ایراد فرمودید.

این پیام تأکید می‌کند: تأکید بر اینکه «ما هنوز در نیمه راهیم، و باید برسیم به آن قله‌ای که مورد نظر انقلاب اسلامی است» و یادآوری این حقیقت که در این مسیر «هم تلاش لازم است، هم راه‌بلدی لازم است، هم شجاعت لازم است، هم تدبیر لازم است» به‌خوبی ترسیم‌کننده راه خطیری است که باید با همه توان برای حرکت در آن گام برداشت. آن‌گاه که جوانان کشور را خطاب قرار داده و مسئولیت تحقق همه آرمان‌های انقلاب در دهه پنجم انقلاب اسلامی را بر دوش آنان نهادید و از ایشان به‌عنوان «موتور پیش‌برنده قطار انقلاب  یاد کردید، چهره جوانان انقلابی حاضر در مراسم و میلیون‌ها جوان در سراسر کشور، از بزرگی و عظمت این مسئولیت خطیر برافروخته شد و با همه وجود لبیک‌گویتان بودند».

در ادامه این پیام آمده است: هنگامی‌که هجمه‌های دشمنان ملت از «تهدید»  تا  «تحریم» را نقش‌برآب تحلیل کردید و تاروپود عنکبوتی طراحی‌های استکبار جهانی را ازهم‌گسیخته دانستید، این حقیقت الهی بیش‌از‌پیش در قلب و ذهن ملت ایران تداعی شد که «وَ إِنَّ أَوْهَنَ الْبُيُوتِ لَبَيْتُ الْعَنْكَبُوتِ» و بر این همه صلابت و اقتدار و شجاعت، تکبیر گفت.

این پیام در پایان خاطرنشان می‌کند: فرزندان حضرت‌عالی در نهاد مقدس سپاه پاسداران به همراه جوانان بسیجی کشور، ضمن سپاس و قدردانی از تشریف‌فرمایی و ارائه رهنمودهای راهگشا و امیدبخش، اعلام می‌کنیم که با همه توان در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم و با تمسک به مکتب حضرت اباعبدالله الحسین (ع) که بر سه رکن «عزت»، « آزادگی» و «شهادت» استوار شده است، با رهبر و امام و  مقتدایمان در آستانه اربعین حسینی (ع) عهد تازه می‌بندیم که همواره گوش به فرمانتان بوده و تا آخرین قطره خونمان پاسدار خون شهیدان باقی بمانیم و از هیچ تلاشی برای آبادانی فردای ایران اسلامی عزیز دریغ نورزیم.

انتهای پیام/4079/پ

 

http://ana.ir/i/317131
بازداشت یک زن مرتبط با جنایت تروریستی زاهدان

بازداشت یک زن مرتبط با جنایت تروریستی زاهدان

شکوه اجتماع بسیجیان خار چشم دشمنان اسلام شد

شکوه اجتماع بسیجیان خار چشم دشمنان اسلام شد

ورزشگاه آزادی به مکانی برای رفع عطش از زمزم ولایت تبدیل شد

ورزشگاه آزادی به مکانی برای رفع عطش از زمزم ولایت تبدیل شد

تعداد اخبار امروز گروه : 1 خبر