27406
شنبه  24  آذر  1397
شنبه , 17 آذر 1397 ساعت 15:24

قاضی‌پور خطاب به روحانی:

حقوق بازنشستگان و کارمندان باید 44 درصد افزایش یابد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس‌جمهور گفت: حقوق‌بگیران لشکری و کشوری و بازنشستگان تأمین اجتماعی با این تورم، باید 44 درصد افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی خبرگزاری آنا، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای سرگشاده به حسن روحانی رئیس‌جمهور با اشاره به برخی از وعده‌های رئیس‌جمهور در سال 92 و انتقاد از بی‌مدیریتی افسارگسیخته دولت، می‌نویسد: خصوصی سازی برخی از کارخانه‌های مانند هفت‌تپه و هپکو اراک سبب سرگردانی بسیاری از کارگران شده است.

وی با بیان اینکه اقتصاد لیبرال کسب و کار را در کشور نادیده می‌گیرد، افزود: بسیاری از مردم که در امور کشاورزی و دامپروری کار می‌کنند، درآمدی از این موضوع برای خود به دست نمی‌آورد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه 6 سال فرصت داشتید که از اشتباهات گذشته درس بگیرید، اضافه کرد:  در حال حاضر به جای هدف‌گذاری به قول اروپایی‌ها به ظاهر دوست و انتظار برای ایجاد مسیر انتقال پول توسط آنها به اقتصاد مردمی توجه کنید.

قاضی‌پور با بیان اینکه قبل از دولت روحانی 85 درصد مردم با حقوق خود زندگی سر به سری داشتند، ادامه داد: حقوق بگیران لشکری و کشوری و بازنشستگان تأمین اجتماعی با این تورم باید 44 درصد افزایش یابد.

انتهای پیام/4082/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان در لایحه بودجه 98

افزایش 20 درصدی حقوق بازنشستگان در لایحه بودجه 98

مجلس پیشنهاد میانگین افزایش 20 درصدی حقوق را دارد

مجلس پیشنهاد میانگین افزایش 20 درصدی حقوق را دارد

افزایش حقوق کارکنان دولت/ یک متن با چند حاشیه

افزایش حقوق کارکنان دولت/ یک متن با چند حاشیه

نظرات

18/09/1397 10:28:02 ق.ظ
افسوس گوش شنوایی نیست.

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه