307397
يكشنبه  25  آذر  1397
يكشنبه , 20 خرداد 1397 ساعت 13:25

امیرعبداللهیان:

ادعای آمریکا در مبارزه با تروریسم دروغ است/ نقش مهم ایران در مبارزه با تروریسم

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: دنیا باید قدردان ایران و محور مقاومت باشد که تهدید بزرگ تروریسم را از سر منطقه دور کرده است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حسین امیرعبداللهیان امروز در حاشیه اولین سالگرد شهادت جمعی از کارکنان و هموطنان در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی در خصوص ادعاهای آمریکا مبنی بر مبارزه با تروریسم گفت: آمریکایی‌ها دروغ می گویند، آمریکایی‌ها در سالیان گذشته عملاً در کنار داعش بودند، این در حالی است که طرف جدی مبارزه با داعش ایران، حزب الله لبنان و محور مقاومت و البته روسیه در سوریه بود.

وی ادامه داد: شاهد بودیم که ترامپ در اعلام استراتژی 2018 آمریکا به صراحت دروغ گفت و تاکید کرد ما داعش را در عراق و سوریه از بین بردیم.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: مراسم امروز و وجود شهدای مدافع حرم و حادثه تروریستی و اقدامات مدافعان حرم موید این نکته است که در اصل ایران و متحدان آن در کنار ارتش عراق و سوریه نقش مهمی در مبارزه با تروریسم داشته اند و دنیا باید قدردان ایران و محور مقاومت باشد.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران تا زمانی که حکومت سوریه تصمیم داشته باشد از کمک های مستشاری ایران استفاده کند، با قدرت در سوریه می ماند، حتی اگر لازم باشد در هر نقطه از سوریه به درخواست دولت سوریه عملیاتی علیه تروریست ها سازماندهی شود، این اقدام با قدرت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه