چهارشنبه  05  تیر  1398
جمعه , 20 مهر 1397 ساعت 15:11

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی:

خودتحریمی به معنای سلب بهانه از دشمن نیست

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب گفت: مسئولان مشخص‌کنند اگر بعد از اجرای CFT دشمن بهانه‌ آورد و ما را به خودتحریمی وادار کرد آیا بهانه از دست آن‌ها گرفته می‌شود؟

پرویز سروری در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا در رابطه با تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی با هدف گرفتن بهانه از دست دشمنان گفت: این نگاه پُر از اشکال است، زیرا دشمن بارها اعلام کرده به‌ دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی است و انجام این اقدام‌های خشنودکننده و سلب بهانه از او، مشکل را حل نمی‌کند. 

وی با تأکید بر اینکه دشمن فقط به‌ دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی است، تصریح کرد: اگر مسئولان می‌خواهند بهانه را از دست آمریکا بگیرند فقط باید با نسخه آن‌ها که تضعیف جمهوری اسلامی است موافقت کنند! بعد از بروز رفتارهای خصومت‌آمیز از سوی آمریکا، رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند که باید مستحکم بر روی آرمان‌های انقلاب بایستیم و از موضع قدرت با دشمن سخن بگوییم. 

سروری با بیان اینکه هر زمان از موضع قدرت با دشمن سخن گفتیم شاهد عقب‌نشینی آن‌ها بودیم، گفت: هرموقع از موضع ضعف با دشمن صحبت کردیم دشمن جلوتر آمده و ما را تحت فشار قرار داده است. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم مسئولانی مانند وزیر امور خارجه باید مشخص کنند اگر بعد از اجرای قطعی لایحه CFT دوباره دشمن مانند برجام بهانه آورد و ما را به خودتحریمی وادار کرد، آیا بهانه از دست آمریکایی‌ها گرفته می‌شود؟ من فکر می‌کنم آینده نشان خواهد داد که این لایحه چه خسارت‌هایی به نظام و کشور وارد خواهد کرد.

انتهای پیام/4079/ن

http://ana.ir/i/317474
اسامی 96 نماینده مجلس مخالف لایحه CFT اعلام شد

اسامی 96 نماینده مجلس مخالف لایحه CFT اعلام شد

تصویب CFT حرکت در مسیر خودتحریمی است

تصویب CFT حرکت در مسیر خودتحریمی است

عضویت در FATF مشکلات کشور را حل نمی‌کند

عضویت در FATF مشکلات کشور را حل نمی‌کند

تعداد اخبار امروز گروه : 0 خبر