دوشنبه  27  خرداد  1398
پنجشنبه , 19 مهر 1397 ساعت 18:35

در پیامی خطاب به سردار غیب‌پرور صورت گرفت؛

قدردانی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه از مانور 700 هزار نفره بسیج

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با صدور پیامی از برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) در سراسر کشور قدردانی کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا از شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با صدور پیامی خطاب به سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری موفق رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله (ص) در سراسر کشور قدردانی کرد.

در ابتدای این پیام آمده است: برگزاری باشکوه و موفق، شکوهمند و دشمن‌شکن رزمایش سراسری  «اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول‌الله (صلی‌الله علیه وآله وسلم)» به استعداد 700 هزار نفر و مانور 35 روزه خدمت‌رسانی به مردم شریف که در پرتو خیره‌کننده رزمایش، کمتر مورد قدرشناسی قرار گرفت، ظرفیت و توان سازماندهی و حضور میدانی فرزندان مخلص و انقلابی ملت بصیر را یک‌بار دیگر به زیبایی متجلی نمود.

حضور بانشاط و تجدید بیعت جوانان ایثارگر بسیجی در مرحله پایانی این رزمایش با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) و فرمایشات حکیمانه، امیدآفرین و عزتبخش معظم‌له در ورزشگاه آزادی، خاطره‌ی دیدار تاریخی 100 هزار نفره رزمندگان اسلام را در دوران دفاع مقدس زنده کرد و فضای ایران را به عطر جهاد و مقاومت معطر نمود و حجتی شد بر این واقعیت که انقلاب اسلامی پس از چهار دهه، همچنان قدرتمند، پویا و استوار، در مسیر تحقق اهداف عالیه و آرمان‌های والای امام راحل عظیم‌الشأن (ره) گام برمی‌دارد.

این حضور الهام‌بخش، در شرایطی که جنگ همه‌جانبه اقتصادی و رسانه‌ای نظام سلطه علیه ملت ایران اوج گرفته، نشان از ناکامی و شکست زودهنگام دشمنان در تضعیف اقتدار و عظمت ایران اسلامی است.

پیام روشن این رزمایش، ادامه مقاومت و آمادگی برای خنثی‌سازی توطئه معاندین داخلی و خارجی بود و زمان‌سنجی، برنامه‌ریزی مناسب، انسجام و هماهنگی در برگزاری مراحل مختلف آن و تلاش هم‌زمان برای خدمتگزاری به محرومین، نمایانگر استمرار تفکر انقلابی و جهادی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان بسیج مستضعفین است.

اینجانب به نمایندگی از ائمه محترم جمعه کشور، ضمن تقدیر و تقدیم تبریک به جنابعالی و سایر دست‌اندرکاران خدوم، آمادگی این نهاد را برای تقویت همکاری‌ها اعلام نموده و توفیق روزافزونتان را در پاسداری از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از درگاه پروردگار متعال خواستارم. دعاگوی وجود شریفتان هستم.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/317379
گزارشی از تریبون‌های دانشجویان انقلابی در  نماز جمعه‌ منتشر کنید

گزارشی از تریبون‌های دانشجویان انقلابی در  نماز جمعه‌ منتشر کنید

شکوه اجتماع بسیجیان خار چشم دشمنان اسلام شد

شکوه اجتماع بسیجیان خار چشم دشمنان اسلام شد

برگزاری رزمایش اقتدار عاشوراییان بسیج در مصلی بزرگ امام علی(ع) کرمان‎

برگزاری رزمایش اقتدار عاشوراییان بسیج در مصلی بزرگ امام علی(ع) کرمان‎

اعلام آمادگی نمایندگان مجلس برای همکاری با بسیج/ دولت کمکی به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی نکرد

اعلام آمادگی نمایندگان مجلس برای همکاری با بسیج/ دولت کمکی به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی نکرد

تعداد اخبار امروز گروه : 7 خبر