يكشنبه  05  خرداد  1398
چهارشنبه , 18 مهر 1397 ساعت 07:37

کارشناس مسائل سیاسی:

CFT به امنیت ملی آسیب می‌رساند

کارشناس مسائل سیاسی گفت: نمایندگان مجلس بدون در نظر گرفتن امنیت ملی لایحه‌ای را تصویب کردند که امنیت ملی را تأمین نمی‌کند.

محمدحسن آصفری در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا در رابطه با تأثیرگذاری تصویب CFT در مجلس شورای اسلامی بر امنیت ملی، گفت: نمایندگان مجلس بدون در نظر گرفتن امنیت ملی لایحه‌ای را تصویب کردند که نه تنها امنیت ملی را تأمین نمی‌کند بلکه ممکن است به آن هم آسیب برساند.

وی با بیان اینکه این طرح در مشکلات اقتصادی گره‌گشایی انجام نمی‌دهد، افزود: نمایندگان یاد گرفته‌اند که ریشه حل تمام مشکلات را در مذاکره‌ با آمریکا و غرب بدانند و این یک آفت برای سیاست خارجی و اقتصاد کشور محسوب می‌شود. در صورتی‌که در گذشته قراردادی به‌نام برجام تصویب شد که تا به امروز هیچ‌گونه گره‌گشایی نکرده است؛ پس چرا باید یک اشتباه را دو بار تکرار کرد. آیا بهتر نیست در داخل ریشه‌یابی درستی از مشکلات صورت گیرد. 

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی‌که نمایندگان ما استقلال رأی و فکری نداشته باشند و فهم دقیقی از منافع ملی در میان آن‌ها دیده نشود، چنین تصمیم‌گیری از جانب آن‌ها امری عادی است و نباید انتظار تصمیم‌گیری درست داشت. 

انتهای پیام/۴۰۷۹/ن

http://ana.ir/i/316954
CFT فقط به کشورهای غربی سود می‌رساند

CFT فقط به کشورهای غربی سود می‌رساند

برای تصویب CFT فضای دوقطبی ایجاد کردند

برای تصویب CFT فضای دوقطبی ایجاد کردند

تعداد اخبار امروز گروه : 3 خبر