دوشنبه  27  خرداد  1398
يكشنبه , 15 مهر 1397 ساعت 13:22

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران:

بعید می‌دانم نمایندگان مجلس متن لایحه CFT را خوانده باشند

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت:‌ بعید می‌دانم نمایندگانی که امروز به تصویب لایحه CFT رأی مثبت دادند، متن آن‌ را خوانده باشند و حتی نمی‌توانند پنج دقیقه درباره آن صحبت کنند.

محمدصادق کوشکی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا در رابطه با تصویب لایحه CFT در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگانی که تصویب این لایحه را ناگزیر می‌دانستند و آن را تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کردند، باید پاسخگو باشند که از امروز به بعد قرار است چه اتفاقی رخ دهد.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: اگر این لایحه از تصویب شورای نگهبان بگذرد و اجرایی شود اما منجر به رفع محدودیت‌های بانکی نشود، آن وقت باید نمایندگان درباره حجم وسیع محدودیت‌های وحشتناک علیه نظام بانکی، نهادها و افراد توضیح دهند.

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران با طرح این پرسش که آیا قرار است دستاورد FATF مانند برجام نامرئی باشد، گفت: ضمانت اجرای مثمرثمر بودن پذیرش FATF معلوم نیست و این امکان وجود دارد دشمن از طریق این لایحه علیه امنیت ملی ایران اقدام کند.

کوشکی در پایان خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم نمایندگانی که امروز به تصویب این لایحه رأی مثبت دادند، متن آن‌ را خوانده باشند و حتی نمی‌توانند پنج دقیقه درباره آن صحبت کنند.

انتهای پیام/4079/پ

http://ana.ir/i/316162
متن کامل لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم

متن کامل لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم

تصویب CFT نشان از ضعف مجلس در تشخیص مصالح نظام دارد

تصویب CFT نشان از ضعف مجلس در تشخیص مصالح نظام دارد

تضمین نمی‌دهیم با CFT مشکلات کشور حل شود

تضمین نمی‌دهیم با CFT مشکلات کشور حل شود

15/07/1397 03:44:33 ب.ظ
ای کاش یکی بود یه امتحان 4 گزینه ای از این لایحه به اونایی که رای دادند به این لایحه میداد اونوقت میدیدید هیچ کدون نمرشون به 5 نمیرسه
15/07/1397 03:43:27 ب.ظ
منم شرط میبندم این تعداد که به این لایحه رای دادند حتی یک دفعه هم این لایحه را نخوندند
تعداد اخبار امروز گروه : 7 خبر