100670
شنبه  26  آبان  1397
پنجشنبه , 21 تیر 1397 ساعت 03:32

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری:

اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی تهدیدی برای دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی تهدیدی برای دشمنان منطقه و جهان است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان کردستان با اشاره به فرموده قرآن اظهار داشت: خداوند متعال در قرآن خطاب به مسلمانان فرموده که در کارهای خیر از یکدیگر سبقت بگیرید و دیگران را نیز به انجام کارهای خیرخواهانه تشویق کنید.

وی با بیان اینکه هر چقدر در راه خدا هزینه کنیم خداوند در دنیا و آخرت چندین برابر آن را باز پس می‌دهد، گفت: بخشش مال و انجام کارهای خیرخواهانه از «دستورات دین اسلام» است و پیروی از دستورالهی، سبب رشد مال و ثروت انسان می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: اگر مسلمانان از دستورات خداوند پیروی و تبعیت کنند، قطعاً ضرر نمی‌کنند و عزتمند خواهند شد و اگر انجام کارهای خیرخواهانه تنها برای کسب رضایت خداوند باشد، حق‌تعالی در مسیر انجام آن کار، هیچ موانع و مشکلی ایجاد نمی‌کند و قطعاً مسیر هموار و آسان می‌شود.

وی بیان کرد: تلاش و اعمال نیک، انسان‌های خیر در پیشگاه خداوند پنهان نمی‌ماند و مطمئناً اجر اخروی آن همواره نزد خدای متعال محفوظ است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با تاکید بر انجام کارهای خیرخواهانه در این دنیا افزود: زندگی ما انسان‌ها در آخرت ابدی است و چگونگی زیستن در قیامت، براساس انجام اعمالی است که در این عمر کوتا انجام داده‌ایم و هرآنچه برای قیامت بخواهید تهیه کنید مربوط به این دنیا است.

وی با اشاره به فرموده قرآن اظهار کرد: همه مال، ثروت و دارایی این دنیا از بین می‌رود و تنها "پاداش انجام کارهای خیرخواهانه، بخشش و کمک به مردم" ماندنی است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه کمک به ساخت مدرسه از سنت‌های حسنه در جامعه است، گفت: اجر اخروی و دنیوی چنین کارهایی در محضر خداوند متعال حسنات در بر دارد و موجب سعادت دنیوی و سعادت در آخرت می‌شود.

وی خطاب به مردم تاکید کرد: از اموالتان در راه خدا بخشش کنید و بدانید که خداوند زیر دَین هیچ‌کس نمی‌ماند و به شما هزاران برابر آنچه بخشیده‌اید، پاداش می‌دهد، بنابراین برای آخرت خود توشه جمع کنید تا در آن دنیا، جایگاهی والا داشته باشید.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در بپش پایانی سخنان خود با اشاره به عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاطر نشان کرد: اقتدار ایران، تهدیدی برای دشمنان در منطقه و جهان است این ناشی از قدرتی است که خداوند به ایران عطا فرموده است.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه نگاه و نیت جمهوری اسلامی ایران در کمک‌رسانی به کشورهای مظلوم منطقه برگرفته از دستورات خداوند در قرآن است، تصریح کرد: فرقی نمی‌کند هر جای دنیا مظلومی باشد باید کمکش کرد و نظام جمهوری اسلامی نیز در این راستا ثابت قدم است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

اعدام سلطان سکه/ رابطه حناچی و منافقین

دولت درصدد بازی سیاسی از موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها است

انتخاب آخوندی شهرداری تهران را تعطیل می‌کند

دیدارهای سیاسی ضرغامی برای 1400؛ از موتورسواری تا آبمیوه‌فروشی

بهشت جای لیبرال‌ها نیست/ مُهر پایان بر زندگی سیاسی وزیر عصبانی

ضرغامی: از صبحانه‌های کاری‌ام رئیس‌جمهور در نمی‌آید

از خداحافظی 14 استاندار تا توصیه جهانگیری به شیخ سلمان

شورای شهر با انتخاب آخوندی نفس تهران را می‌گیرد

بدعت در قانون‌گذاری!

توئیت یک اصلاح‌طلب ضد پمپئو/ محاکمه برادران روحانی و جهانگیری

دولت درصدد بازی سیاسی از موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها است

هفتمین سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم برگزار می‌شود

مدیریت آخوندی تبلیغاتی، پوپولیستی و بدون تعهد است

احتکار مصداق محاربه است/ لزوم برخورد با اخلالگران اقتصادی

مدیران زمینه‌ساز فساد اقتصادی، حداقل محاکمه شوند

تسلیت حزب اراده ملت ایران برای درگذشت نوربخش

انتخاب آخوندی شهرداری تهران را تعطیل می‌کند

بدعت در قانون‌گذاری!

نوبخت دبیرکل حزب اعتدال و توسعه ماند

جلسه مشترک اعضای شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در جلسه شورای‌عالی

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه

 تصاویر صفحه اول روزنامه‌های شنبه 26 آبان

تصاویر صفحه اول روزنامه‌های شنبه 26 آبان