139210
سه شنبه  20  آذر  1397
دوشنبه , 27 فروردین 1397 ساعت 11:01

وزیر ارتباطات دولت دهم:

احمدی‌نژاد یا هر فردی که در راستای مصالح نظام حرکت نکند، مطرود است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم گفت: نمی‌دانم احمدی‌نژاد چرا این رفتارها را از خود نشان می‌دهد، نه با او ارتباط دارم و نه دقت کردم که چه می‌کند.

محمدحسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آنا، درباره رفتارهای اخیر احمدی‌نژاد اظهارداشت: هر رفتاری از هر شخصی که در چارچوب قانون اساسی نباشد، کاملا رد شده است.

وی با بیان اینکه همواره مطیع مقام معظم رهبری هستیم و در راستای اوامر ایشان حرکت می‌کنیم، تصریح کرد: نمی‌دانم احمدی‌نژاد چرا این رفتارها را از خود نشان می‌دهد. نه با او ارتباط دارم و نه دقت کردم که چه می‌کند!.

این عضو کابینه دولت دهم تاکید کرد: احمدی‌نژاد باشد یا کس دیگر فرقی نمی‌کند؛ هر فردی در راستای مصالح کشور حرکت نکند از نظر ما مطرود است.

به گزارش آنا، طی روزهای گذشته جمعی از اعضای کابینه دولت نهم و دهم در واکنش به رفتارهای یکسال گذشته احمدی‌نژاد بیانیه‌ای را صادر کردند که در بخشی از این بیانیه آمده است: در شرایطی که بیش از پیش همبستگی ملی، وحدت نیروهای متعهد برای پاسخگو کردن و تصحیح رویکرد دولت و حفظ نظام اسلامی در برابر صف آرایی بی سابقه استکبار و ایادی منطقه ای ضروری است، مع الاسف شاهد برخی مواضع و رفتارهای ساختارشکنانه رئیس دولت نهم و دهم هستیم که نه تنها خدمات گسترده مدیران و نیروهای متخصص، ولایتمدار و مردمی دولت های مذکور را تحت الشعاع قرار می دهد بلکه با مخالف خوانی به نوعی زمینه را جهت جولان عوامل فتنه و دشمنان خارجی برای تخطئه نظام و آسیب به منافع مردم فراهم کرده است.

این بیانیه می‌افزاید: نامه پراکنی‌های غیرمتعارف، طرح خواسته های غیر قانونی مانند برگزاری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی، تضعیف نهادها و ارکان نظام اسلامی به بهانه نقد و اصلاح گری، عدم ترجیح مصالح ملی بر مسائل شخصی و گروهی مانند تکرار موضوع مهندسی انتخابات در حالی که کلیدواژه ناروای عوامل فتنه در سال 88 بود، التهاب آفرینی در جامعه، خود حق پنداری و استفاده از شیوه های خارج از روال قانونی که موجب خسارت به کشور و مردم است، فاصله گرفتن از شعارهای انقلابی که مبنای میثاق و رأی مردم بود، انقلابی نمایی به جای انقلابیگری و استفاده ابزاری از عدالت، تکرار ادعاهای بی اساس فتنه گران و رسانه های معاند و ضد مردمی، پیش بینی بی پایه در مورد اتفاقات و تحولات آتی، حال آنکه در گذشته نیز در مواردی از رخدادهایی سخن گفته شد که هرگز تحقق نیافت.

اعضای کابینه نهم و دهم در پایان تاکید می‌کند: اینک خیر و مصلحت ایشان را در بازگشت به آرمان های امام و انقلاب می دانیم که اهم آن تقوای الهی، ولایت پذیری و خدمت خالصانه به مردم است و خواستگاه اقبال مردم به وی در سال 84 بوده است.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه