80427
يكشنبه  29  مهر  1397

خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی - آنا

جمعه , 20 بهمن 1396 ساعت 10:15

عضو شورای مرکزی «جمنا»:

مردم شریف ایران با حضور در یوم‌الله 22 بهمن پاسخ اخلال‌گران را خواهند داد

عضو شورای مرکزی جمنا گفت: مردم شریف ایران با حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن پاسخ بدخواهان و اخلال‌گران را خواهند داد.

سید محمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری آنا، درباره پیام مردم در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه سیاست‌های غرب همواره تلاش برای بی‌ثبات نشان دادن اوضاع داخلی جمهوری اسلامی ایران بوده است، اظهارداشت: زمانی‌که مردم با حضور در خیابان‌ها مطالبات اقتصادی خود را به مسئولان اعلام کردند، رسانه‌های غربی فرصت را غنیمت شمرده و برای گرم کردن تنور این اعتراضات وارد میدان شدند.

وی بابیان اینکه غربی‌ها با فراخوان همدستانشان سعی کردند اعتراضات به حق مردم را منشأ تحولات در ایران معرفی کنند، تصریح کرد: سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همواره نقطه عطفی برای پاسخ به اینگونه القائات دشمنان ملت ایران بوده است و امسال هم همه ایرانیان با حضور گسترده خود وحدت، همدلی و علاقه خودشان را به پیشرفت کشورشان نشان خواهند داد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب جمهوری اسلامی تاکید کرد: ایران اسلامی در طول چهل سال گذشته همواره در معرض تحریم و تهدیدهای خارجی بوده و دشمنان این مردم بعد از گذشت چهار دهه هنوز برای وضع تحریم‌های جدید و فشار بر این کشور تلاش می‌کنند؛ بنابراین اگر ببینند ملت ایران بر سر آرمان‌های خود ایستاده و متحد هستند، اجازه اخلال‌گری در امور داخلی کشور را به خودشان نمی‌دهند.

حسینی اضافه کرد: بدخواهان ایران اسلامی اگر بدانند فشارهای اقتصادی آنها موثر خواهد بود و می‌توانند با تزریق خشونت به کشور اوضاع را نابسامان کنند به این روش ادامه خواهند داد.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما راه خود را به خوبی شناخته‌اند و هر ساله شاهد حضور گسترده آنان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب هستیم؛ بنابراین مسئولان باید نسبت به تعهدات خود به این مردم شریف و فداکار اهتمام بیشتری داشته باشند.

عضو شورای مرکزی جمنا با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مسئولان بدانند حضور مردم به این معنا نیست که مشکلات وجود ندارد، تاکید کرد: در نظام مردم سالار ملت تعیین کننده هستند و مطالباتشان را مطرح و بر آن ایستادگی می‌کنند و حضورشان در راهپیمایی سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به معنای صیانت از آرمان‌های انقلاب، خون شهدا و رشادت‌ها و فداکاری‌های 39 سال طی شده است که باید با صلابت ادامه داشته باشد.

برچسب‌ها

بیشتر بخوانید

نظرات

نترسید، نترسید

‍ جلسه استراتژيک!

همایش «تضمین نمی‌دهیم» برگزار می‌شود

آزادی فلسطین بر مبنای انسانیت است

ماجرای نامه جلیلی به روحانی قبل از تصویب برجام/ وعده هلو جواب نداد مردم را از لولو می‌ترسانند

فردا 4 وزیر به مجلس معرفی می‌شوند

براندازان نظام خط‌دهنده اصلی به کروبی بوده‌ و هستند

عمق‌بخشی به‌سند الگوی پیشرفت شتاب 50 ساله را به همراه دارد

کشتن کودک چند ساله توسط فرقه رجوی

CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی شد

نظری ندارم!

فردا 4 وزیر به مجلس معرفی می‌شوند

اجرای قانون بازنشستگی باعث ایجاد فرصت شغلی می‌شود

شورای مرکزی حزب اراده ملت ایران ترمیم شد

سند پیشرفت ایران اسلامی‌ مبنای برنامه‌ریزی کشور شود

همه برای پیشبرد سند پیشرفت تلاش کنیم

بدنه دولت نیازمند بازنگری ساختاری است

فراخوان رهبر انقلاب، فصل‌الخطاب است

تحقق گفتمان غالب در جریان اصولگرایی

اعضای CFT نگاه تناقض‌آمیزی به مفهوم تروریسم دارند

گفتگوی ویـژه

گـزارش

دیدگاه

پیشخوان روزنامه