يكشنبه  05  خرداد  1398
دوشنبه , 16 مهر 1397 ساعت 18:24

سامانی خبر داد:

54 نفر از مدیران وزارت کشور در صف خروج

سخنگوی وزارت کشور آمار دقیق تعداد بازنشستگانی که باید سمت خود در این وزارت‌خانه را ترک کنند، اعلام کرد.

به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور؛ سیدسلمان سامانی با اشاره به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در وزارت کشور گفت: پس از ابلاغ اصلاحیه ماده واحده این قانون از سوی رئیس‌جمهور، پرونده اداری و استخدامی مدیران وزارت کشور از حیث شمول یا عدم شمول در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار کرد: با توجه به بررسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته است تعداد 14 استاندار، 11 معاون استاندار، پنج فرماندار، 12 نفر از مدیران ستاد وزارت کشور و 12 نفر از ستاد 31 استانداری کشور بازنشسته هستند که باید سمت خود را ترک کنند.

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه فرصت دو ماه برای اجرای این قانون و تغییر مدیران بازنشسته پیش‌بینی شده است که در زمان مقرر انجام خواهد شد، تصریح کرد: پرونده اداری و استخدامی یکی دیگر از استانداران از نظر شمولیت در قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان بین دستگاه‌های متولی امر در حال بررسی است که در چند روز آینده شرایط ادامه کار وی مشخص خواهد شد.

سامانی تأکید کرد: با توجه به سیاست جوان‌گرایی که وزیر کشور در انتصابات خود از ابتدای دولت تدبیر و امید در پیش گرفته شاهد کاهش میانگین سنی استانداران و فرمانداران بوده‌ایم که با اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، این روند  تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/ن

http://ana.ir/i/316578
 ارز و سکه سیر نزولی خواهد داشت

ارز و سکه سیر نزولی خواهد داشت

جشنواره‌ها جای خالی رسانه‌ ملی را پر می‌کنند

جشنواره‌ها جای خالی رسانه‌ ملی را پر می‌کنند

سامانی خبر داد: تأکید وزارت کشور بر حمایت از سخنرانی‌های مجوزدار در آستانه روز دانشجو

سامانی خبر داد: تأکید وزارت کشور بر حمایت از سخنرانی‌های مجوزدار در آستانه روز دانشجو

تعداد اخبار امروز گروه : 5 خبر